Anahtar teslim tadilat ve dekorasyon şirketi

Cüneyt Alan İnşaat Ltd Şti

Cüneyt Alan Design ailesi olarak müşteri memnuniyeti, iş disiplin ve ahlakı, trend tasarım ve uygulamalar, uzman ekip ve ekipmanlar ile çağdaş mekanları ekonomik fiyatlarımızla buluşturmak için çok çalışıyoruz. Daha şık, daha modern, daha kaliteli yaşam alanları yaratmak ve yaşatmak için biz buradayız.

Cüneyt Alan Design (Dekordelisi.Com) ailesi olarak, kaliteyi ekonomik fiyatlarla buluşturup, müşteri memnuniyetini değişmez ilkemiz olarak kabul ediyoruz. 25 yıllık tecrübemiz ve iş disiplinimiz ile bir çok farklı tasarım ve projeye imzamızı attık. Her işimizde başarılı sonuçlar elde etmek için çok çalışıyoruz.

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

Modern tasarımlarımız, uzman ekip ve ekipmanlarımız ile siz değerli müşterilerimize çok faha kaliteli çalışmaları, çok daha ekonomik fiyatlarımızla sunmaya çalışıyoruz. Biz işimize ve sizlere değer veriyoruz. Mekânlara değer katıyoruz…

Bizimle Fark Yaratın

Cüneyt Alan İnşaat Ltd Şti
Cüneyt Alan İnşaat Ltd Şti – 1995 yılından bu yana inşaat ve dekorasyon hizmetleri vermeye devam ediyoruz. 

Neler Yapıyoruz

Anahtar teslim betonarme inşaatlar, komple ev tadilat ve dekorasyon hizmetleri, mutfak dekorasyonları, banyo tadilatları, zeminden tavana kadar dekorasyon çalışmaları, boya badana işleri, asma tavan tasarım ve uygulamaları, fayans-seramik işleri, mantolama ve yalıtım hizmetleri, duvar kağıdı, kartonpiyer&stropiyer, hafriyat ve kazı işleri, mobilya, mutfak dolapları, banyo tasarım ve mobilyaları, laminat parke, pvc kapı ve pencere sistemleri ihtiyaçlarınız için huzur ve güven içinde çalışabileceğiniz öncü firma olmak yolunda çok çalışıyoruz. Cüneyt Alan İnşaat Limited Şirketi olarak Türkiye’nin neresinde olursanız olun sizlere bir telefon kadar yakınız.

Akdere-ev-tadilatı-fiyat-teklifimiz3

Siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini değişmez ve ilk hedefimiz tutarak, iş ve itibar potansiyelimizi üst seviyelere çıkarmak için büyük bir efor sarf etmekteyiz. Amacımıza ulaşmak konusundaki zorlukları dürüstlüğümüz, iş disiplinimiz ve tecrübemiz ile birlikte yenerek daha kaliteli ve ekonomik hizmetler sunmayı hedefledik. Cüneyt Alan İnşaat Limited Şirketi olarak, insan kazanmayı para kazanmaktan daha fazla istiyoruz.

 

 


 

Cüneyt Alan İnşaat


 

 

Huzurun, Güvenin, Kalitenin adresindesiniz. Cüneyt Alan Design…

Şık, kaliteli, modern mekânlarda buluşmak dileği ile…