Ic-mimarlik-hizmet-sozlesme-ornegi
İç Mimarlık Hizmeti Sözleşme Örneği

Aşağıda sizler için iç mimarlık firması ile veya kişisi ile yapacağınız bir proje anlaşmasına istinaden örnek örnek hizmet sözleşme metnini inceleyebilirsiniz. Gerekli düzenlemeleri kendinize göre yapınız. Bu metni direkt olarak kopya yaparak karşılıklı imza altına alabilirsiniz.

Read More
Antalya-villa-yapım-fiyatları
Antalya Villa Yapım Fiyatları

Antalya ve yakın çevresinde ekonomik, popüler ve ultra lüks villa inşaatı yapım fiyatlarını burada inceleyebilirsiniz. Temelden çatıya betonarme bir villa inşaatının ne kadara mal edildiği konusunda fiyat tablomuzda detaylı bilgiler ve fiyatlar mevcut. İncelediğinizde, Antalya’da bir villa inşaatını ne kadara yaptırabileceğinizi öğrenmiş olacaksınız.

Antalya Villa Yapım Fiyatları – İnşaat sektöründe kaliteli hizmet anlayışı ve güvenilir teslimat süreçleri önemsenmesi gereken konulardan biridir. Modern ve kaliteli yapıların inşası sırasında deneyim sahibi firmalardan danışmanlık alınması iş süreçlerini hızlandıracak bir yaklaşımdır.Bu yüzden Dekordelisi İnşaat Mimarlık sizlere bir telefon kadar yakın.

Antalya Villa Yapım Fiyatları (Betonarme)

M2 ÖLÇÜLERTOPLAM ÖLÇÜTOPLAM FİYAT
70 m2 alt + 70 m2 üst140 m22.800.000 TL
100 m2 alt + 100 m2 üst200 m23.200.000 TL
125 m2 alt + 125 m2 üst250 m23.650.000 TL
150 m2 alt + 150 m2 üst300 m24.350.000 TL
 • Antalya’da anahtar teslim betonarme villa inşaatı fiyatlarıdır.
 • Bu fiyatlara projeler dahil mi değil mi konusu anlaşma yaptığınız firmaya göre değişebilir.
 • Resmi harçlar, abonelikler, ruhsat ve iskân fiyatlara dahil değildir.
 • KDV hariç fiyatlardır.
 • Bahçe, peyzaj, havuz ve bahçe duvarları dahil değildir.

Devam eden projelerimizi incelemek için ziyaret ediniz;

Antalya Ultra Lüks Villa İnşaat Projemiz

Devam-eden-projeler-Antalya-Ultralüks-villa-inşaat

Uzun süreli bir müşteri memnuniyeti ve sürdürülebilir müşteri ilişkileri yönetimi açısından profesyonellik önem taşır. Dekordelisi İnşaat bu konulara hakimiyeti ile öne çıkan bir firmadır. Profesyonel nitelikteki hizmetlerinin merkezine koşulsuz müşteri memnuniyetini yerleştiren Dekordelisi İnşaat anahtar teslimi projelerde yenilikçi bir bakış açısına sahiptir.

Uygun maliyetli projelerin yanı sıra yüksek kalite standardını kendisine ilke edinen Dekordelisi İnşaat alanında uzmanlığı ile bilinir. Villa yapım süreçleri profesyonel firmalardan alınacak kaliteli hizmetle kolay hale getirilebilir. Bunun için inşaat sektöründe hizmetleri ile kendisini ispat etmiş firmalara danışmak her zaman avantaj yaratır.

Villa yapım fiyatlarını belirleyen unsurlar arasında kullanılacak malzeme kalitesi ve miktarı, kaç metrekare alana inşaatın oturtulacağı, havuz ya da farklı bir sosyal donatı istenip istenmediği önemli olur. Bu sebeple villa sahibi olmak isteyenler öncelikle yapıyı projelendirmelidir.

Villa Yapım Süreçleri

Villa yapım süreçleri deneyimli firmalarca takip edildiğinde kısa sürede ve profesyonel anlamda hizmet almak kolaylaşır. Arsa satın alma işlemlerini tamamlamış olan müşterilerin öncelikle doğru inşaat firması ile iletişime geçmesi gerekir.

Bu konuda yapılacak araştırmalar sırasında firmaların ortaya koyduğu çalışmalar kendileri için referans teşkil eder. Dekordelisi İnşaat bu alanda yaptığı başarılı çalışmalarla sektörün öncüleri arasında yer almaktadır. Uzun yıllara varan iş deneyimi ve kaliteli hizmet sunumu firmanın öne çıkmasında etkili olan önemli bir unsurdur.

Yüklenici adı verilen inşaat firmaları ile yapılan sözleşmelerin ardından villa yapım süreçlerine geçilebilir. Yüklenici ile yapılacak inşaat sözleşmeleri sayesinde belirlenen koşullarda villanın teslim edilmesi de kolaylaşacaktır.

İnşaat ruhsatının alınması, kazı işlemleri, hafriyatın atılması gibi villa yapım sürecini ilgilendiren çok sayıda işlem bulunur. Öncelikle villa sahibi olmak isteyenler açısından projelerin çizilmiş olması da önemli bir süreçtir. Bu aşamada mimar, iç mimar, inşaat mühendisi gibi uzman kişilere ihtiyaç duyulur.

Villa Yapım Sürecinde Firma Seçimi ve Dikkat Edilecekler

Villa yapım sürecinde firma seçimi ve dikkat edilecekler arasında projelerin tamamlanmış olması konusu ilk sırada yer almaktadır. Bunun yanı sıra teknik şartnamelerin hazırlanmış olması da ayrıca önemlidir. Villa sahibi olmak isteyen bireylerin bu konuda çalışmaları olan firmaların hizmetlerini incelemesi önerilir. Bu sayede yapılan örnek işler üzerinden inşaat firması hakkında genel bir kanı oluşturulabilir.

Villa yapımına geçilmeden önce villanın tasarlanmış olması ve bazı izinlerin alınmış olması süreçlerden biridir. Bu aşamaları inşaat firması aracılığı ile takip etmek mümkündür. Dekordelisi İnşaat villa yapım süreçlerini yönetebilme kapasitesine sahip olan büyük ve güvenilir bir adrestir.

Malzeme listelerinin yanı sıra birim fiyat ve metraj listeleri önemlidir. Bu sebeple listelerin hazırlanmış olması gerekir. Villanın yapılacağı bölgedeki benzer yapıları oluşturan yükleniciler hakkında araştırma yapılması ve birkaç firmadan teklif alınması da villa yaptırmayı isteyenlerin menfaatine olan bir davranış şeklidir.

Dekordelisi İnşaat olarak uzun yıllara varan iş tecrübesi ve güvenilir hizmetlerin müşterilere sunulması söz konusudur. Güvenilir bir firma olmanın yanı sıra avantajlı fiyat seçenekleri ve cazip imkanlar sunması nedeni ile Dekordelisi İnşaat bilinirliği olan bir firmadır.

Villa yapım süreçlerinde inşaat firması ile imzalanacak olan müteahhitlik sözleşmesi önemli bir belgedir. Tarafların menfaatlerini güvence altına alan bu tür sözleşmeler aynı zamanda işin teslimatının nasıl olacağı hakkında da bilgilendiricidir.

Villanın tasarlanması, bir inşaat firması ile anlaşılması, inşa süreci villa yapım sürecinin önemli aşamaları arasında yer almaktadır. Bu sayede hayal edilen villaya kavuşulması kısa sürede ve güvenilir yöntemlerle sağlanabilir. Dekordelisi İnşaat bu alanda yaptığı çalışmalarla öne çıkarken koşulsuz müşteri memnuniyeti ve nitelikli hizmetler sunma gayreti sayesinde uzun yıllardır sektörün öncüsü olmaya devam etmektedir.

7/24 İLETİŞİM: 0850 495 0 552

Antalya-inşaat-şirketi
En İyi İnşaat Firmaları Antalya

Antalya’da En İyi İnşaat Yapan Şirketler arasında yer alan Dekordelisi İnşaat alanında uzman bir firma olarak öne çıkar. Yapım projelerinin karmaşık ve değişken bir yapısı vardır. Bu sebeple de projelerde tarafların nihai amacı projeyi belirlenen bütçede ve en kısa sürede bitirmektir.

Antalya’nın En İyi İnşaat Şirketleri

Yapım projelerinin zorlu bir sürece sahip olması villa inşaatlarının profesyonel firmalarca yapılmasını gerekli kılar. Günümüzün değişen yaşam biçimlerinde teknolojik gelişmeler yaşamın her alanında kendisine önemli bir yer bulmaktadır.

Villa yapım projeleri modern yöntemler, teknolojik gelişmeler ışığında her gün çeşitlenmektedir. Kullanıcıların talep ve ihtiyaçları, değişikliklerin insan yaşamına hızla entegre olması inşaat yapım çalışmalarında gelişmeleri yakından takip etmeyi de gerekli kılmaktadır.

Portfoliomuza göz atın; PORTFOLİO >

Dekordelisi İnşaat güncel gelişmelerin yakın takipçisi olurken hizmetlerine değişen teknolojileri hızla uyumlayabilme yeteneğinde olan bir firmadır. Profesyonel iş anlayışı, alanında uzmanlığı, teknik ekibinin deneyimli çalışanlardan oluşması, firmayı rakipleri arasında da bir adım öne çıkarmaktadır.

Antalya İlinde En Büyük İnşaat Şirketleri

güleryüz-slider-dekordelisi

Antalya ili inşaat şirketleri arasında yer alan Dekordelisi İnşaat başarılı çalışmalarda imzası olan bir firmadır. Koşulsuz müşteri memnuniyetine odaklanan hizmetlerinde birinci kalite malzeme kullanımı ve nitelikli işçiliğe özellikle önem vermektedir.

Antalya kenti binlerce yıldır çeşitli medeniyetlere ev sahipliği yapmaktadır. Doğal güzelliklerinin yanı sıra tatil beldesi olması ile de bu kent öne çıkar. Birçok insanın müstakil bir yaşamı tercih ettiği günümüzde gerek yaz kış oturmak için gerekse yalnızca yazlık olarak kullanmak amacı ile villa tercihi yaptığı anlaşılmaktadır.

Villa inşaatlarında birtakım süreçlerin profesyonellerce yönetilmesi oldukça önemlidir. İşlerin aksamadan ilerlemesi, verilen sözlerin zamanında yerine getirilebilmesi bu sayede mümkün olur. Dekordelisi İnşaat geçmiş tecrübelerinden hareketle başarılı çalışmalarda adı geçen bir firmadır.

Antalya’nın en iyi inşaat şirketleri

Yapı sektöründeki ilerlemeler Bilişim Teknolojilerinin gelişmesi sayesinde çok hızlı olmaktadır. 20. Yüzyıl yapıların kullanım amaçlarının da çeşitlendiği bir dönem olarak tarihte yerini alacaktır. Tasarım modelleri bu yüzyılda farklı seçeneklerin müşterilere sunulmasına imkân tanırken kendine özgü modeller sayesinde emsalsiz bir villaya kavuşmak da kolaylaşmıştır.

Konutlar dünya genelinde olduğu gibi ülkemizde de yapı sektöründe önemli bir pay sahibidir. Villa olarak adlandırılan yapılar da konut seçenekleri arasında yer alırken günümüzde modern tarzda ya da geleneksel mimari anlayışlarla çok sayıda villa yapımı mevcuttur.

Antalya ilinde villa yapımı söz konusu olduğunda Dekordelisi İnşaat çeşitli yapıların inşa süreçlerinde başarılı proje teslimleri ile öne çıkmaktadır. Bir yapı tasarlanırken dikkate alınması gereken pek çok konu olur. Bunlar arasında iklimsel şartlar, coğrafi özellikler, sosyal yaşantı faktörleri, deprem, tarihsel etkenler, kültürel faktörler yapı tasarımları sırasında üzerinde dikkatle durulması gereken hususlardır.

Bir villa tasarlanırken tüm unsurlar bir arada değerlendirilmelidir. Kullanıcı talep ve ihtiyaçları proje şekillendirilirken dikkate alınır. Bunun yanı sıra inşaat başlamadan önce de bir dizi çalışma yapılması gerekli olur. İzinlerin alınması, projelerin hazırlanması, sözleşmelerin oluşturulması gibi çok sayıda süreç villa inşaatları için geçerlidir.

Antalya’da Anahtar Teslim İnşaat

Devam-eden-projeler-Antalya-Ultralüks-villa-inşaat

Bir villa inşaatında fiyatlandırmayı belirleyen çok sayıda unsur vardır. İnşa edilecek villanın büyüklüğü, kullanılacak malzeme kalitesi, tercih edilecek modern tasarımlar, yapının teknolojik özellikleri, yapıya eklemlenecek sosyal donatılar ve benzeri ihtiyaçlar bunlardan yalnızca birkaçıdır.

Bu çalışmaların profesyonel ekiplerce tamamlanması alıcılar açısından zamandan tasarruf sağlarken projelerin zamanında ve istenilen özellikte olmasını da kolaylaştırır. Bu sebeple de Dekordelisi İnşaat firması ile çalışılması daima bir avantaj yaratır. Firmanın alanında kazanmış olduğu deneyimler inşaat sektöründe başarılı çalışmaları ile anılmasını sağlamaktadır. Güvenle tercih edilebilecek bir inşaat firması olan Dekordelisi İnşaat koşulsuz müşteri memnuniyetini kendisine ilke edinir.

İç Mimari Tasarım ve Uygulama Hizmetimiz
İç Mimari Tasarım ve Uygulama Hizmetimiz

Antalya’da bulunan villasının iç mimari tasarım ve uygulama işleri için bizden fiyat teklifi değerli müşterimiz İlhami beye teşekkür ederiz. Teklif metnimizi incelerken bir çok merak ettiğiniz sorularınıza cevaplar bulabileceksiniz.

İç Mimari Tasarım ve Uygulama Hizmetimiz – Tüm tasarımlar ve fikirler bize aittir. Olabildiğince lüks, modern ve ekonomik olmasına özen gösterdiğimiz bir proje fiyat teklifidir. Kendi ihtiyacınız olan imalat ve uygulamalarla fiyat kıyaslaması yapabilirsiniz.

NOT: Antalya’da bulunan bu villaya ait iç mimari tasarım ve uygulamalarımızı görsellerle zenginleştirdik ve detaylandırdık. 3D modellemeler üzerinde ayrıca sorulması gereken önemli soruları belirttik. Böylelikle daha açıklayıcı olmasına özen gösterdik.

FİYAT TEKLİFİ

Yapılması planlanan tüm işçilikler, imalatlar, malzemeler, ölçüler, adetler ve miktarları projesinde görüldü ve hesaplandı.

İşveren tarafından birebir istenilen 3D modellemelerinde belirtilen; imalat ve uygulamaların tam ve eksiksiz olarak malzeme + işçilik anahtar teslimi başlanması, yürütülmesi ve teslimi teklifi sunan yüklenicinin sorumluluğundadır.

Teklif metninde yer alan tüm kalem işler, kullanılacak malzeme detayları, modelleri, renkleri ve cinsleri çizilmiş olan 3D proje esaslarına uygun olacaktır. Teklifi sunan yapılacak olan tüm imalat ve uygulamaları yapımı öncesi onayına sunacak, işveren tarafından onaylandıktan sonra montajlarını ve işçiliklerini yerinde yapacaktır. İş verenin onaylamadığı veya istemediği hiçbir inşaat malzemesi/dekorasyon malzemesi / imalatlar ve uygulamaları kullanılmayacaktır.

İnşaat işlerinde kullanılacak tüm malzeme, işçilik, uygulama, imalat, montaj, hafriyat işleri, ekip, ekipman, nakliye, hamaliye, ameliye, iskele kurulum/söküm/temini, iş güvenlik önlemleri ve kaideleri uygulamaları, yemek, yol giderleri, hata, kusur ve arızalar iş süresince tamamen yüklenici firmaya aittir. Hiçbir şekilde iş veren (mal sahibi)’n den ekstra ücret talep edilemez. Kaza, ölüm, iş kazaları ve yaralanmaları durumunda sorumluluk tamamen yükleniciye aittir. Yüklenici, tüm iş güvenlik kural ve kaideleri ile, işçi sgk ve primlerini üstlenmiş olup, işverenin hiçbir sorumluluğu/yükümlülüğü yoktur.

İç Mimari Tasarım ve Uygulama Hizmetimiz

İŞVERENE AİT OLANLAR

 • Yerden ısıtma sistemine ait olan tüm imalat, malzemeleri ve montaj işlerinin tamamı.
 • Çelik kapı ve montaj işçiliklerinin tamamı.
 • Mobilya gurubu ve elektrikli ev eşyalarının tamamı. (Masa, sandalye, koltuk, puf, oturma gurupları, perdeler, aplikler, avizeler, tablo ve resimler, banyo wc üst aksesuarları, bataryalar, halılar, elektrikli her türlü ev eşyaları ve makineleri).
 • Ekiplerin konaklama ihtiyaçlarının giderilmesi.
 • Şantiye elektrik, su ihtiyaçları.
 • İç cephe iskele temini.

KIRIM – HAFRİYAT – TEMİZLİK – DİĞER İŞLER

 • Çalışmalara başlamadan önce; yapılacak tüm işlere engel teşkil edici malzemelerin ve eşyaların toplanması ve belirlenen yere istiflenmesi.
 • Tüm elektrik düğme priz ve anahtarlarının sökülmesi.
 • Tüm zemin kaplamalarının, parkelerin, süpürgeliklerin sökülmesi.
 • Mutfak dolaplarının sökülmesi, tekrar kurulmak üzere uygun yere taşınması ve korunması. Tüm işler bittiğinde tekrar kurulması, tezgahının montaj yapılması.
 • Merdiven kaplamaları, korkulukları vb malzemelerin sökülmesi.
 • Tüm yapılı iç kapıların sökülmesi.
 • İş süresince daimi olarak 1 temizlik elemanının çalıştırılması.
 • İş tesliminde tüm moloz ve hafriyatların sahadan uzaklaştırılarak belediyenin belirlediği alana atılması. Kaba temizlik yapılmış şekilde teslimatın yapılması.
 • İç Mimari Tasarım ve Uygulama Hizmetimize ait fiyat teklifimiz.

ELEKTRİK TESİSAT İŞLERİ

3D modellemelerine birebir uygun olarak; istenilen yerlere yeni priz, düğme ve anahtarların döşenmesi/çekilmesi. Yapılı tüm tesisatlarının kontrollerinin yapılması ve varsa çalışmayan, hasarlı veya kusurlu yerlerin onarımlarının yapılması. Yapılı olan sigortalara ilaveten, yeni yapılacak tavan aydınlatmalarına oranla yeni (Siemens marka) sigortaların takılması/eklenmesi. Tüm asma tavan imalatları sonrası led ve spotların takılması ve çalıştırılması. 3D modellemelerde belirtilen modellerin birebiri temin edilemediği taktirde işverenin onaylayacağı malzemeler kullanılacaktır. Tüm işlerin bitmesinden sonra avizelerin, apliklerin ve diğer aydınlatma malzemelerinin takılması ve çalıştırılması. Kullanılacak olan led ve spot markaları CATA olacaktır. Kullanılacak olan kablo markası ÖZNUR olacaktır. Tüm düğme, priz ve anahtarların VİKO marka yenileri ile değiştirilmesi.

BANYOLAR (Tüm banyoları kapsamaktadır)

Villa içinde bulunan 3D modellemelere birebir uygun olarak; yapılı olan tüm duvar ve zemin fayanslarının kırılması/sökülmesi. Yapılı olan aksesuarların ve üst malzemelerin, tavanların sökülmesi. Mekânların tamamen boşaltılması ve temizlenmesi. Projelerine uygun olarak tüm pis ve temiz su tesisatlarının gerekli yer değişikliklerinin yapılması. Varsa yeni tesisatlarının döşenmesi. Duşa kabinler içine 10×40, klozet bölgesine yakın 15×15 paslanmaz krom süzgeçlerin yapılması. Tüm duvar yüzeylerinin mastarlı terazili sıvalarının yapılması. Zeminlere tefsiye şapının atılması. Zeminlere boşluksuz olarak WEBER marka yalıtımın uygulanması.

Duvar eteklerine minimum 10 cm yalıtımın uygulanması. Tüm duvar ve zeminlerin proje modellerine birebir uygun olarak BİEN marka fayans / granitlerinin projelerine uygun olarak döşenmesi. Derzlerinin verilmesi. Köşe merkezlere metal paslanmaz fayans köşebentlerinin takılması. Tavanlara; alimünyum profil kargas yeşil alçıpan asma tavanların yapılması, alçı sıva ve boya badanalarının yapılması. Aydınlatma spotlarının takılması. Ledlerin ve diğer aydınlatmalarının takılması/çalıştırılması. 6 mm temperli cam duşakabinlerin projelerine uygun renk ve modelde yapılması. Gömme rezervuarlı VİTRA marka klozetlerin (iç rezervuar + klozet taş) takılması/çalıştırılması. MDFLam gövde ve kapak olmak üzere banyo dolaplarının, makine ve havluluk dolaplarının, nişlerinin yapılması. Banyo dolap tezgâh taşları Çimstone olacaktır. Hamamlık banyonun hamamlık mermer lavabosunun temini ve sabitlenmesi. İşveren tarafından temin edilecek olacak olan aksesuar (havluluk, peçetelik, askı vs) ve bataryaların montajlarının yapılması.

ŞAP – TEFSİYE

Tüm zeminlerin; yerden ısıtma sistemi döşeme / montaj işlerini müteakip minimum 5 cm kalınlık olmak üzere çimento kum esaslı şapın terazili atılması ve düzeltilmesi. Makineli şap uygulanarak helikopter gezdirilecektir.

GALERİ BOŞLUĞU

3D modellemelerine en yakını veya işveren tarafından onaylanacak olan renk ve modeller kullanılmak üzere; Galeri zeminlerinin tamamının granit döşenmesi. Orta dekor göbeklerin uygulanması. Merdiven altı ve zemin çevresinin seramik dönülmesi/döşenmesi. Projede belirtilmiş olan küçük havuzun içinin çakıl taşlarının döşenmesi/dökülmesi. Galeri tavanına alçıpan asma tavan yapılması. Oval kubbe kartonpiyer yapılması. Avize için içten dışa 8’lik askı çubuğunun hazırlanması.

Galeri üst kat dış duvarında bulunan 3 adet alçı motiflerin birebir uygulanması. Motifler altı zemin duvar tablasının alçıpan ile imalatının yapılması. İç Mimari Tasarım ve Uygulama Hizmetimize devam ediyoruz. Kolon üstü pencere çevresi duvarının tamamının duvar kâğıdı yapılması. Galeri boşluk üst kat tavanına alçıpan asma tavanın yapılarak stropiyerlerin döşenmesi. Tavan orta havuzunun 60×60 parçalı kare ayna kaplanması.

Galeri sağ duvarında projesinde belirtilen dekor uygulamasının mdflam ile yapılarak tüm elektrik bağlantılarının yapılması, spotlarının takılması/çalıştırılması.

MERDİVEN – KORKULUK

Merdiven basamaklarının 3’lük mdflam üzeri laminat parke kaplanması. Rıhların ise beyaz renk mdflam olarak imalat ve montajlarının yapılması. Rıhların altına led aydınlatmaların döşenmesi. Basamak süpürgeliklerinin parke süpürgelikleri ile aynı malzemeden imalat ve montajlarının yapılması. Merdiven boyu paslanmaz galvaniz Gold renk ve dikey döşemelerin cam/ayna olarak imalat ve montajlarının yapılması. Merdiven altının komple alçı sıvasının yapılarak en yakın modelde İtalyan boya yapılması.

TAVANLAR

Tüm villa içi salon, odalar, koridorlar tavanlarının projelerinde belirtilen modellerde asma tavanlarının yapılması. Spot aydınlatmalar için kanal uygulamasının yapılması. Alçı sıvalarının yapılarak, göbek kartonpiyerlerinin yapılması. Aydınlatma spot ve ledlerinin takılması. Avize alt yapılarının (kanca sistemlerinin) hazırlanması. Belirlenen tavanlara gergi tavanlarının yapılması. Tüm kornişlerin takılması.

DUVARLAR

Tüm villa iç duvarlarının saten alçı sıvalarının yapılması. Duvar çıtalamalarının projelerinde belirtildiği modellerde birebir yapılması. Lambrilerin ayak ve başlıklarıyla birlikte birebir uygulanması. Tüm salon, odalar ve koridorlarda stropiyerlerin ve perdeliklerin yapılması. Varak uygulamalarının yapılması. Tüm duvarlara boya astarının uygulanması. İstenilen renklerde DYO technoplast silikonlu silinebilen su bazlı boya ile en az iki kat olmak üzere boya badana yapılması.

ZEMİNLER

Şap sonrası (salon, odalar, koridorlar) 3 lük kapron döşenmesi. Kapron üzerine ÇAMSAN marka 10 mm derzli istenilen renk ve modelde laminat parkelerin döşenmesi. 20 cm en beyaz renk mdflam lake boya süpürgeliklerin geçmeli/yapıştırma sistem yapılması.

İÇ KAPILAR & VESTİYER

Tüm kapıların sökülmesi. Yerlerine lake, istenilen renk ve modellerde ahşap kapıların yapılması. Tüm kol, kilit ve menteşelerinin eksiksiz takılması.

3D modellemesine birebir uygun model, renk ve ölçülerde vestiyerin yapılması.

TEKLİF TARİHİ: 06.04.2023

TEKLİF BEDELİ: 1.225.000.-TL

ÖDEME PLANI: Hakediş usulü.

İŞ TESLİM SÜRESİ: 75 iş günü.

Saygılarımızla

İç Mimari Tasarım ve Uygulama Hizmetimize ait fiyat teklifimiz sizlerle olduğu gibi paylaştık. Daha fazlası için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Daha fazla bilgi ve farklı projelerimiz için şu sayfalarımızada göz atın;

İLGİLİ BAŞLIKLAR:

 • Antalya mimarlık firması.
 • Fiyat teklifi al
 • Mimari proje çizdirmek Antalya
 • Antalyada inşaat yaptırmak istiyorum.
 • Antalya iç mimarlık ve uygulama şirketleri.

Select Your Style

Pre Define Colors

Custom Colors

Layout