Bir Birinden Farklı Dağ Evleri ile İlgili Dekorasyon ve Tadilat Önerileri

Dağ evleri hakkında bilmedikleriniz

Bir Birinden Farklı Dağ Evleri ile İlgili Dekorasyon ve Tadilat Önerileri – Şehrin kalabalığından uzak, doğayla baş başa ve stresten uzak kalmak isteyenler için dağ evlerine farklı bir bakış açısı getirdik… Dağ evi, ülkemizde pek tanınmayan fakat zaman içerisinde yaygınlaşan huzur ve tatili akla getiriyor.

Yazın mis gibi bahar kavasını koklamak ve kışın karın muhteşem tadını, doğanın eşsiz görüntüsünü  yaşayabilmek için bazen çok büyük bir ev bazen de ufak bir kulübe olarak inşa edilen bu evlerin dekorasyon ve tadilatı itina gerektirir.

Yazlık, dağ ve tatil evleri sürekli yaşadığımız evlere oranla daha özenli olarak dekore ederiz. Keyif aldığımız bu özel ve görkemli evlerimizi büyük bir titizlik ve özen ile hazırlıyoruz. Bu yazımız da sizler için dağ evlerinin iç dekorasyon ve tadilat örneklerine değindik. Bu örnekleri detaylı olarak göz attıktan sonra hayalinizdeki dağ evinize karar verebilirsiniz. Ayrıca hayallerinizdeki dağ evi dekorasyonları için dekordelisine ulaşabilirsiniz.

Dağ evleri dizaynını temelde iki tarza da yapıyoruz, klasik mimari (rustik tarz döşeme ve modern dekore etme. İnsanlar bu dağ evlerinde kendi normal evlerinden çok farklı bir tasarım olmasını istedikleri için doğal malzemeler ile dekore edilmiş rustik tasarımlar daha fazla ilgi görüyor.

Ahşabın sıklıkla kullanıldığı ve dekorasyonda avlanabilinen hayvanları da alternatif olarak dekore edebilirsiniz. Ayı, kurt ve tavşan gibi hayvanlar doldurulttuğunda uzun yıllar bozulmaya yapmadan muhafaza edilebilir. Dağ evi dediğinde akla gelen hafif karanlık, her yerinde eşyalar, ahşap dekorasyonu ve şömine başında ısınabileceğimiz bir yerdir. Çağımızın modern tasarım dağ evleri ise bu yanılgıdan  uzaktır. Evler artık yanlızca şömine ve soba ile ısınmıyor. Evlerin hepsinde istenildiğinde kaloriferle  ısınma sağlanabilir. Bu nedenle tavandan yere kadar uzanan geniş pencereler  kullanılabilir.

Dağ evi dekorasyonu genellikle doğal malzemelerin kullanıldığı tasarımlardan oluşmaktadır. Edin iç e dış kısmında taş duvarların veyahut taşa benzer malzemelerle kaplandığını görebilmek mümkündür. Sayfamızda çeşitli örneklemeleri bulabilirsiniz.

Dağ evleri ruhumuzu dinlendirmek, kendimiz ve ailemizle zaman geçirmek için eşsiz mekanlardır. Doğanın içerisinde, temiz havayı solurken şehir hayatı ve stresinden uzakta bir yaşam sürmek bu mekanlar için çok daha kolay. Dağ evleri hepimizin hayallerini süsler.

Ya maliyet? İşte bu konuda bizler dekordelisi olarak sizlere her bütçeye, zevke göre uygun fiyatlarla hizmet veriyoruz. Hafta sonları stresinizi atabileceğinizi yada ticari amaçlı kullanabileceğiniz dağ evleriniz için bizlere ulaşım sağlayabilirsiniz.

dağ evleri dekorasyonu hakkında, dağ evleri tadilat, dağ evleri tasarımları,