7 m2 Lüks Banyo Dekorasyon Projemiz

Eski banyolarını, lüks ve kullanışlı bir banyo haline getirmemiz için bizi tercih eden değerli müşterimize teşekkür ederiz. Bu banyo dekorasyon projemizde tüm tasarımlar, imalatlar ve işçilikler tamamen bize aittir. Hızlı, kaliteli ve ekonomik bir hizmet sunabilmek için tüm ekip ve ekipmanlarımızla çalışmalarımıza başladık.

7 m2 Lüks Banyo Dekorasyon Projemiz – Anahtar teslim olarak tüm zeminler, duvarlar ve tavanı değiştireceğiz. Projenin maliyeti, kullanılacak malzemeler, markalar, iş günü, yapım aşamaları ve daha fazlasını burada sizlerle paylaşıyoruz.

7 m2 Lüks Banyo Dekorasyon Projemiz

Aşağıda tasarım, imalat ve uygulamalarımıza ait tüm detayları listeledik.

1- Banyoda yapılı olan tüm aksesuarların, fayansların kırılması ve atılması.

2- Tüm elektrik ve su tesisatların yenilenmesi.

3- 60×120 ebatlarında yeni granitlerin, tavan ve duvarlara döşenmesi.

4- Tavana banyo asma tavan yapılması.

5- Yeni banyo dolabının yapılması.

6- Küvetli duşakabin yapılması.

7- Asma klozetin yapılması.

8- Aydınlatma LED ve spotların takılması.

9- Havlupanın takılarak genel temizliğin yapılması.

Anlaşma maddelerimizi sırası ile uygulamaya başladık. Tam ve eksiksiz olarak bitirerek, modern ve tamamen yenilenmiş bir banyoyu değerli müşterimize gününde teslim edeceğimizin garantisini şimdiden veriyoruz. Çalışmalarımız devam ettikçe, adım adım yapım aşamalarımızı ve tüm detaylarımızı burada sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Yapım Aşamalarımız

Yapılı tüm fayansları, aksesuarları, duşakabini, dolapları, tesisatları, havlupanı söktük. Hafriyatımızı attık. İşimiin daha sağlam olması için eskiden yapılmış tüm fayans yapıştırıcıları kalıntılarını da duvarlardan kazıdık. Elektrik ve su tesisat işlerimizi bitirdik. Gömme rezervuarlı klozetimizin alt bağlantılarını ve iç takımını monte ettik. Yanmasını istediğimiz led ve spotlarımız için tüm elektrik kablolarımızı hazırladık.

Devam Ediyoruz

Tüm kırım, yıkım, elektrik ve su tesisat işlerimizi tamamladık. Artık izolasyon, detay uygulamalar ve ön ince hazırlıklarımızı tamamlama zamanı. Her yapılan iş gibi, bu aşamalarda çok ama çok önemlidir. Yapılacak olan en küçük bir hata, iş sonunda geri dönüşlere, kırımlara ve işin bozulmasına sebep vermelerine yol açacaktır. O yüzden çok dikkatli ilerlemek gerekmektedir. Elbette biz artık yapacağımız tüm işleri ezberledik ve profesyoneliz. Yazması ve yapması bizim için kolay, sizler için zor olabilir.

Güncel olarak yapım aşamalarımızı burada paylaşmaya devam edeceğiz. Bizi takip edin.


Aşağıdaki sayfalarımızı ziyaret ederek banyo tadilat ve dekorasyonları hakkında bir çok farklı bilgi ve görsellere ulaşabilirsiniz.

Banyo Tadilat Fiyatlarımız

2022 yılına ait banyo tadilat ve dekorasyon fiyatlarımızı buradan takip edebilirsiniz.

Mutfak Tadilat Fiyatlarımız ↗

2022 yılı mutfak tadilatı, mutfak dolapları ve dekorasyonları.

Ev Tadilat Fiyatları ↗

2022 yılı komple ev tadilat ve dekorasyon maliyetleri hakkında bilgiler.

İLGİLİ BAŞLIKLAR: m2 banyo tadilatı maliyeti, ankara banyo tadilat, banyomu yenilemek için masrafım ne olur, eski banyo yenileme masrafı,

Yorum yapın

Your email address will not be published. Required fields are marked as *

WhatsApp Bilgi Al
7/24 Müşteri Hizmetleri
Merhaba! Bize WhatsApp Üzerinden Hızlı Şekilde Ulaşabilirsiniz. 7/24 Müşteri Hizmetleri.