5 m2 Banyo Yenileme

Ölçüleri; uzunluk 2,5m, genişlik 2,0m, yükseklik 2,55m olan bir banyonun komple yenilenmesi projemize başlıyoruz. Zeminden tavana kadar tamamen yenileyeceğimiz bu banyonun tüm tasarımları, imalatları ve uygulamaları bize ait.

5 m2 Banyo Yenileme – Lüks ve kaliteli bir banyo dekorasyonu olacağının garantisini şimdiden veriyoruz. 100’den fazla banyo yenileme projemizin vermiş olduğu tecrübe ile iddialı ve modern bir banyo yenileme işi olacak. Adım adım yapım aşamalarımızı, görsellerimizi, videoları ve tüm detayları bu sayfamızda, güncel olarak sizlerle paylaşacağız. Aşağıda yapılacak tüm tasarım, imalat ve uygulamalarımızı listeledik. İnceleyiniz.

Eski Hali

5 m2 Banyo Yenileme İmalat ve Uygulamaları

1– Yapılı olan tüm fayansların, duşakabinin, klozetin, banyo dolabının, aksesuarların sökülmesi.

2– Tüm elektrik ve su tesisatlarının yeni tasarımımıza göre yenilenmesi.

3– Zeminlere ve duvarlara granit döşenmesi.

4– 30×30 metal clip-in metal banyo asma tavanın yapılması ve aydınlatma spotunun takılması.

5– Teknesiz yeni duşakabinin yapılması.

6– Yeni tasarım çanak lavabolu banyo dolabının imalat ve montajının yapılması.

7– Havlupan takılması.

5 m2 Banyo Yenileme Projemize Başladık

Yazması ve okuması kolay, uygulaması ve planlaması zor iştir banyo yenilemek. Profesyoneli olduğumuz için her işimiz tıkır tıkır gidiyor. Çünkü biz gereken tüm alt yapımızı, ekip ve ekipmanlarımızı tam ve eksiksiz olarak hazırladık. Haydi, 5 m2 Banyo Yenileme projemizin yapım aşamalarını birlikte inceleyelim.

1- Kırım, Söküm, Hafriyat İşlerimizi Tamamladık.

2- Su ve Elektrik Tesisat İşlerimize Başladık.

3- Zeminlere ve Duvarlara Granit Döşüyoruz.

4- Banyo Asma Tavanlarımızı Yapıyoruz.

5- Duşakabinimizi Yapıyoruz.

6- Banyo Dolabımızı ve Havlupanımızı Takıyoruz.

5 m2 banyo yenileme projemize başlamadan önceki halini aşağıda inceleyiniz. Öncesi sonrası hallerini sayfamızı güncelledikçe sizlerle paylaşacağız. Böylelikle, siz değerli müşterilemiz ve ziyaretçilerimiz kendi banyo yenileme işleri için önemli bilgiler, alternatif modeller ve tasarımlar edinebilsinler istiyoruz.

Aşağıdaki sayfalarımızı inceleyerek farklı banyo tadilat dekorasyon bilgileri ve görsellerine ulaşabilirsiniz. 5 m2 Banyo Yenileme projemize benzer çalışmalarımızı, modellerimizi ve detay bilgilerimize ulaşabilirsiniz. Daha fazlası için bizimle 7/25 iletişime geçebilirsiniz.

İLGİLİ BAŞLIKLAR: Banyo yenileme, eski banyonun yenilenmesi, banyo tadilat işleri, bir banyonun yenilenmesi maliyeti, 2022 moda banyo tasarımları,

Yorum yapın

Your email address will not be published. Required fields are marked as *

WhatsApp Bilgi Al
7/24 Müşteri Hizmetleri
Merhaba! Bize WhatsApp Üzerinden Hızlı Şekilde Ulaşabilirsiniz. 7/24 Müşteri Hizmetleri.