2022-zemin-dekorasyonları1

2022 Zemin Dekorasyonları

2022 Zemin dekorasyonlarını burada inceleyin! Bu makalemizde 2022 Zemin trendlerinden tutun, 2022 Zemin döşemede ahşap ve porselen kullanımına kadar her şey var. 2022 Zemin dekorasyonları hakkındaki geniş ve kapsamlı bilgilere buradan ulaşabilirsiniz!

2022 Zemin Dekorasyonları – İç tasarımın tüm unsurları gibi kaplamalar ve zeminler, malzeme ve renkler açısından gelecek yılın trendlerini takip edecek. Peki 2022’nin mobilya trendleri neler olacak ? Ocak ayından itibaren yasayı hangi seçimlerin dikte edeceğini öğrenelim. Evdeki zeminlerin doğru rengini nasıl seçeceğimizi, güzellik, pratiklik ve sektördeki son haberlere bakarak anlayalım.

2022 Zemin Trendleri

Yıllarca fayans ve parke uyumsuz olarak kabul edildi, ancak 2022’de en moda yer döşemeleri olacak. Bu kombinasyonu iyi düşünmek kuşkusuz gerekli, ancak ilham alınacak birçok fikir var. Özellikle açık alanlarda, mutfak ve oturma odasını görsel olarak bölmek için parke ve fayans birlikteliği şiddetle tavsiye edilir. Ortam daha iyi organize edilmiş ve aynı zamanda çok özgün olacaktır. Ocak ve masanın yanında kolay ve hızlı temizlenebilir fayanslar sağlamak, daha iyi olduğu için işlevsel bir bölüm olduğunu kanıtlayacaktır.

Parke, mutfak alanı için çok hassastır, aynı zamanda giriş alanı için de geçerlidir. Her iki ortamda da ahşabın bir numaralı düşmanı olan su mevcuttur. Burada mutfak yapısının altına ve masanın yanına fayans yerleştirmek önemlidir. Belki de belirli şekil ve renk oyunlarına hayat verir. Kontrast tonları ya da geometrik tasarımları seçebilirsiniz.

2022-zemin-dekorasyonları2

2022 Zemin Döşemede Ahşap ve Porselen

Aslında 2022 için zemin ve duvarlarla ilgili anahtar kelimeler estetik ve pratiklik ile çevresel sürdürülebilirlik olacaktır. Genel olarak, yeni yılın trendi doğal ürünlere doğru hareket etmektir. Ahşap, saf formda veya özelliklerini kopyalayan malzemeler aracılığıyla, 2022 zemin trendlerinin neredeyse mutlak kahramanlarından biri olacaktır.

Bakır gibi metalik unsurlarla kombinlemek, rafine bir görünüm kazandırmak istediğiniz 2022 iç mekanlarının gözdesi olacak. Porselen taş eşyalar birkaç yıldır modaya uygun yüzeyler sunuyor. Yüksek direnç ve diğer malzemelere özgü dokular dahil olmak üzere, farklı dokuları yeniden üretme yeteneğine sahip. 2022 için de zemin ve duvarlar için en popüler malzemelerden biri olmaya devam edecek.

2022-zemin-dekorasyonları3

2022 Mutfak Zemini

Şimdiye kadar tasarım ve mimari alanında en sık yapılan seçimlerin bir parçası olan zeminleri gördük. 2022 yılı için gerçek bir nefes ise fayans ve parke kombinasyonu ile sağlanıyor. Mutfak, nemin varlığı ve günlük yaşamda çok kullanılan zemin olduğu için, özellikle dikkat edilmesi gereken ev odalarından biridir.

Ancak işlevsellik zarafeti dışlamıyor. Aslında 2022’de mutfak için en popüler zeminler bu iki özelliği de içeriyor. Bu anlamda en iyi çözümler seramik ve porselen karolardır. Temizlemesi kolay ve birçok renkte sunulan dayanıklı iki malzemeden bahsediyoruz.

2022 Banyo Zemini

Genel olarak, banyo zemini için ölçüler, mutfak için dikkate alınması gerekenlerle aynıdır. Tek fark banyoda renkler ve geometrik desenlerle daha fazla oynayabilirsiniz! Sınırınız hayal gücünüz, bunları duvar kaplamaları ile kombinleyebilir veya zıt olarak oynayabilirsiniz.

Fayanslarla veya mozaikte olduğu gibi yenilikçi bir tasarım ile tercih edebilir. Stilden hoşlanıyorsanız, koyu tonlardaki fayanslarla balıksırtı düzenlemesi büyük bir zarafet dokunuşu verir. Yeşil bir karaktere sahip zarafet ve lüks ile güçlü bir görsel etki yaratır.

2022-zemin-dekorasyonları4

2022 Oturma Odası Zemini

Oturma odası bir dairenin odak odalarından biridir. Tüm ailenin en çok yaşadığı, aynı zamanda misafirlerin ağırlandığı ortamdır. Evimizin kartviziti diyebiliriz. Salon zemini için 2022 trendleri, doğallığı hatırlatan pratik, basit çözümler sunmakta.

Bu ihtiyaçları karşılamak için laminant kesinlikle seçilecek en iyi kaplama türüdür. Doğal ahşabı mükemmel bir şekilde taklit eder ve birçok renk mevcuttur. Laminantın ilginç bir çeşidi, daha az pürüzsüz bir yüzey sağlayan ve doğal ahşaba daha çok benzeyen dokulu versiyonudur.

2022 Yatak Odası Zemini

Yatak odası söz konusu olduğunda, bu yılın trendleri, rahatlatıcı bir ortam yaratmak için nötr renkler ve doğal malzemelere odaklanmakta. En moda zeminler her zaman klasik parkedir. Odaya vintage bir dokunuş vermek için eski versiyonunda bile, rahat bir ruh hali elde edilebilmekte.

2022-zemin-dekorasyonları5

Aşağıdaki sayfalarımızı da mutlaka ziyaret ediniz;

DEKORDELİSİ olarak bizler sahip olduğumuz deneyim ile size en iyi şekilde hizmet vermekteyiz. Bizimle iletişime geçerek bu konuda sunduğumuz hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Profesyonel ve tecrübeli ekibimiz ile sizlerde istediğiniz dekorasyona sahip evi oluşturabilirsiniz!

İLGİLİ BAŞLIKLAR: zemin uygulamalarında son trendler,son trend yer döşemeleri,2022 yatak odası döşemeleri,2022 mutfak zemin döşemeleri,2022 salon döşemeleri,2022 banyo döşemeleri,2022 oturma odası zemini,2022 taş zeminler,2022 reçine zeminler,2022 ahşap zeminler,2022 karo zeminler,

Yorum yapın

Your email address will not be published. Required fields are marked as *

WhatsApp Bilgi Al
7/24 Müşteri Hizmetleri
Merhaba! Bize WhatsApp Üzerinden Hızlı Şekilde Ulaşabilirsiniz. 7/24 Müşteri Hizmetleri.