Alçıpan televizyon ünitesi

Led Tavan ve Tv Ünitesi

Led Tavan ve Tv Ünitesi – Alçıpan tavan ve televizyon ünitesi

Ankara Çankaya’ da yapmış olduğumuz led aydınlatmalı asma tavan ve alçıpan televizyon ünitesi yapım işimize ait detaylı görseller ve bilgileri bu sayfamızda inceleyebilirsiniz. Led tavan ve tv ünitesi işimize dair fiyatlarımızda aşağıdadır.

Led Tavan ve Tv Ünitesi – Devam eden işlerimiz arasında yeni teslim etmiş olduğumuz bu çalışmamızda, bizleri tercih eden değerli müşterimiz İzzet Bey ve eşi Nuray hanıma teşekkürlerimizi sunuyoruz. İstedikleri gibi bir salon dekorasyon çalışması oldu. Söz verdiğimiz günde başlayıp, söz verdiğimiz günde işimizi kaliteli ve ekonomik fiyatlarımızla teslim ettik. İyi günlerde oturmalarını temenni ediyoruz.

Aşağıda çalışmamız sonrasında ortaya çıkan modern ve kaliteli led tavan ve tv ünitesi, ışıkları yakıldığı ve eşyalar yerleştirildiği zaman mekana değer ve şıklık kazandırdı.

Led Tavan ve Tv Ünitesi

Led ışıklı asma tavan 6
Led ışıklı asma tavan 6

Led aydınlatmalı asma tavan ve Tv ünitesi çalışmamız

Bu çalışmamızda 5×3.5 metre olan küçük bir salona yapmış olduğumuz basit bir dekorasyon uyguladık. Küçük olmasına rağmen yine de görsel bir salon ortaya çıktı. Tavan led sisteminde RGB ışıklar kullanarak 7 renk uyguladık. Uzaktan kumandalı led aydınlatmalar kullanarak, istenile renklerin istenilen zamanlarda kullanılmasını sağladık.

Led tavan ve tv ünitesi çalışmamızda, tüm renkleri ve uygulanan desenli boya renklerini ve modelini değerli müşterimiz İzzet bey seçmiştir. Tamamen kendilerinin isteklerini yerine getirerek müşteri memnuniyetini hedefledik. Elektrik tesisat işimiz başta olmak üzere tüm işlerimizi garantili olarak yaptık.

Alçıpan televizyon ünitesi ve ışıklı tavan çalışması
Alçıpan televizyon ünitesi ve ışıklı tavan çalışması

Alçıpan Televizyon Ünitesi

Alçıpan Tv Ünitesi tasarımını yaparken duvarın ölçülerine göre ve müşterimizin zevkini dikkate alarak 8 bölmeli bir nişi örnek alarak bunu televizyon ünitemize uyarladık. Tüm bölmelere gün ışığı spotlar koyduk. Kullanılan tv ölçüsüne göre de tv bölmesi koyduk. Bölme içlerini ise duvarlarda uyguladığımız desenli boya desenleriyle renklerdirdik.

Led tavan ve Tv Ünitesi Fiyatları

Alçıpan televizyon ünitesi
Alçıpan televizyon ünitesi

Sadece salon dekorasyonu ve tadilatını yaptığımız led tavan ve tv ünitesi çalışmamızın toplam maliyeti 5.500 TL’ dir. Ödemesi ise işimize başladıktan sonra yarısı, bittiğinde ise kalan yarısı şeklinde anlaştık.  İşimizi tam ve eksiksiz olarak gününde bitirip teslim ettik. Led tavan ve tv ünitesi yaptırmak için bizi seçerek anlaşma yapan sayın müşterimiz İzzet bey ve değerli eşi Nuray hanıma teşekkür ediyoruz.

Aşağıdaki sayfalarımızı da mutlaka ziyaret edin;

Led ışıklı tavan

Evlerde aydınlatmanın önemi

2018 tv üniteleri

Asma tavan modelleri

Asma tavan fiyatları


alçı tavan ışıklı, letl ışıklı alçıpan tavan, led tavan fiyatları, let aydınlatmalı tavan, alçıdan tv üniteleri, alçıpan televizyon duvarı, tv ünteleri alçıpandan, tv ünite fiyatları alçıpan, led tavan fiyatları ankara, 2018 tv üniteleri ve asma tavan

Related Posts

lambader-modelleri

Aydınlatma Nasıl Seçilir

Hangi Oda da Ne Tür Aydınlatma Kullanmalıyız? Aydınlatmanın Sağlığınızı Etkilediğini Biliyor muydunuz? Aydınlatma nasıl seçilir?Devamını oku

alçıpan-asma-tavan-ve-kartonpiyer-fiyat-teklifi

Alçıpan Asma Tavan ve Kartonpiyer Fiyat Teklifi

Güncel olarak 3 katlı bir işyeri için sunmuş olduğumuz alçıpan asma tavan ve kartonpiyer fiyatDevamını oku

Dekorasyonda alçıpan kolaylığı

Dekorasyonda Alçıpan Kolaylığı

İç dekorasyonda alçıpan uygulamaları sınır tanımıyor. Dekorasyonda alçıpan kolaylığı saymakla bitmez. Bölme duvarlar, asma tavanlar,Devamını oku

Yorum yapın

Your email address will not be published. Required fields are marked as *