ev yenileme

Ev Yenileme

Ev Yenileme – Ev dekorasyon tadilat işleri.

2016 yılı moda ev yenileme fikirleri, ev nasıl yenilenir ve ev yenilemede yapılan büyük hatalar nelerdir?

ev düzenleme

Ev yenileme konusu tüm iç ve dış ev dekorasyon çalışmaları geniş yelpazesini içine alan kapsamlı bir konudur. Oldukça zor seçimleri hem bilinçli, hem kişisel zevk ve renklerimiz odaklı hemde maliyet açısından düşük fakat kalite olarak yüksek olacak şekilde yapmamızı gerektirmektedir. Evimizde kullanacağımız malzemeleri, uygulanacak olan tasarımları, çalışacak olan ev dekorasyon ustaları ve ev dekorasyon firmasını çok iyi seçmek ve araştırmak gerekmektedir.

ev nasıl düzenlenir

Evimizi yenilerken kişisel zevklerden ve renklerden uzak, aile bireylerinin hepsinin zevkine ve kullanımına uygun olacak şekilde tasarlayıp dekore etmek gerekmektedir. Herşeyi sadece kendi seçimlerimizden oluşacak şekilde yerleştirir ve uygulattırırsak o evde yaşayan diğer kişilerin evde psikolojik ve görsel zevkini olumsuz yönde etkileyecek olan ortamlar yaratmış ve yaşatmış oluruz. Bu ev yenileme çalışmalarında dikkat etmemiz gereken en temel kurallardan bir tanesidir.

ev düzenleme
ev düzenleme

Ev düzenleme çalışmalarında modayo takip etmek ve 2016 yılı moda dekorasyon çalışmalarına ağırlık vermemiz gerekmektedir. Moda benim umurumda değil demek büyük bir hata olur. Çünkü evimiz, hem içerden hemde dışardan bakıldığı zaman kaliteli, şık ve modern olmak zorundadır. Bu yüzden ev düzenlemesi çalışmalarımızda takip edemediğimiz moda dekorasyonları kendimiz bilmiyorsak, mutlaka konusunda uzman bir ev düzenleme ustası veya bir iç mimardan yardım almalıyız.

ev yenileme
ev yenileme

Farklı ev düzenleme fikirleri edinmeliyiz. Değişik ev düzenleme alternatifleri arasında seçimler yapmalıyız. Elimizde ve aklımızda birden fazla tasarım ve uygulama modeli olmalıdır. Kıyaslama her zaman başarıyı getirir.

ev yenileme fikirleri
ev yenileme fikirleri

Evimizi yenilerken mutlaka işinin ehli ve tecrübeli usta ve ekiplerle çalışmalıyız. Tasarım ne kadar mükemmel olursa olsun, kullanılacak olan malzemeler ne kadar kaliteli ve pahalı olursa olsun, eğer onu montaj yapacak veya işleyecek usta kötü ve işi bilmeyen bir kişi ise emek te boşa gitti, zaman da boşa gitti, para da boşa gitti demektir. Bu konuda mutlaka referans verebilecek ve konusunda uzman ekip veya ekiplerle çalışmalısınız.

ev-yenilemek

 

Evlerimizi düzenlerken mutlaka sağlam, kaliteli ve şık malzemelerle çalışmalıyız. Maddi açıdan sizlere en uygun malzemeleri seçerek ev düzenlemelerimizi yapmalıyız. Dekorasyon için kullanacağımız tasarım malzemelerimiz çok olsun ama kalitesiz olursa olsun düşüncesi yerine, az olsun ama kaliteli olsun düşüncesi her zaman daha mantıklıdır.

ev yenileme
ev yenileme

Ev düzenlemeleri yaparken öncelikle şunu unutmamalıyız; Evlerimiz bizim hayatımızın en fazla zamanını geçirdiğimiz en önemli yaşam alanlarımızdan ilkidir. Bunu genellikle iş yerlerimiz takip eder. Bu yüzden evlerimiz bizi rahatlatan ve huzur veren mekanlar olmak zorundadır. Kendinize verdiğiniz önemin ve değerin aynısını evlerimize de vermeliyiz. Buna göre tasarımlar, malzemeler ve eşyalar kullanmalıyız.

İlginizi çekebilecek diğer konular ve hizmetlerimiz için aşağıdaki linkleri tıklayınız;


ev yenilemek, evde yenilik, ev yenileme modelleri, evleri yenilemek, ev dekorasyon, ev yenileme fikirleri, ev yenileme tavsiyeleri, yeni ev modelleri, daire yenileme

Related Posts

Ev Tadilatı Nasıl Yapılır? Yapım Aşamaları ve Önemli İpuçları

Güncel olarak başlamış olduğumuz komple ev tadilat ve dekorasyon projemize ait yapım aşamalarımızı bölümler halindeDevamını oku

Villa-dekorasyonu-işte-böyle-yapılır

Antalya’da Ultralüks Villa Tadilatı

Antalya’da yeni anlaşmasını yaptığımız ultralüks villa tadilat ve dekorasyon projemize ait tüm detayları burada inceleyiniz.Devamını oku

3d-modelleme-örneği

Ultralüks Villa 3D Görselleri

Bu sayfamızda Antalya’da başlamış olduğumuz ultra lüks bir villa projesinin 3D modellerini sizlerle paylaşıyoruz. Biz,Devamını oku

Yorum yapın

Your email address will not be published. Required fields are marked as *