Betonarme 2 Katlı 270 m2 İnşaat Teklifimiz

Nevşehir Avanos ilçesinde iki katlı anahtar teslim iki katlı betonarme ev fiyat teklifimizi inceleyin. Hayalini kurduğu evi bize yaptırmak isteyen ve bunun için bizden fiyat teklifi isteyen Uğur beye teşekkür ediyoruz. Anahtar teslim ev fiyatlarımız ekonomik, işçiliğimiz ve imalatlarımız garantilidir. Bu sayfamızı inceleyerek temelden çatıya betonarme ev fiyatlarımızı ve kalitemizi öğrenebilirsiniz.

Betonarme 2 Katlı 270 m2 İnşaat Teklifimiz – İki adet tamamen anahtar teslim ev olarak planlayıp fiyat ve iş teklifi hazırladığımız detay metnimizi bu sayfamızda paylaşmak istedik. Bunu yapmamızdaki amacımız, inşaat fiyatları ve nasıl yapıldıklarına dair internette araştırma yapan değerli ziyaretçilerimize faydalı olabilmek. Dekordelisi Mimarlık olarak yurt genelinde tüm projelerinizi hayata geçiriyoruz. Tüm ekip ve ekipmanlarımız ve 28 yıllık tecrübemizle daima hizmetinizdeyiz.

[metaslider id=”30511″]

Betonarme 2 Katlı 270 m2 İnşaat Teklifimiz

İNŞAAT SÖZLEŞMESİ ÖRNEK METNİ

İŞ VEREN: ……………………………………………………..
YÜKLENİCİ: Dekordelisi Mimarlık İnş. San. Tic. Ltd. Şti
Düzenleme şeklinde bir anahtar teslim (135 m2 oturumlu iki katlı= 270 m2) inşaat sözleşmesi düzenlenmesini istediler. Kendilerini yukarıda yazılı kimliklerinden tanıdığım gibi ve yasal yeteneklerinin bulunduğunu, okuryazar olduklarını anladım.
Bunun üzerine birlikte söze başladılar ve dediler ki:

ÖZEL ŞARTLAR

Tüm mimari projeler ve onayları, belediye takipleri, onay ücretleri, harçları ve bunların takipleri işverene aittir. Yüklenici tüm inşaat imalatlarından sorumludur.

MADDE-1 TANIMLAR
İşbu sözleşmede kullanılan aşağıdaki deyimler, aşağıdaki şekilde anlaşılacaktır.
İŞ VEREN :…………………….olup aşağıda kısaca “İş Veren” diye anılacaktır.
YÜKLENİCİ : Dekordelisi Mimarlık İnşaat Tasarım San.Tic.Ltd.Şti olup aşağıda “Yüklenici” diye anılacaktır.

1- SÖZLEŞMENİN KONUSU

Sözleşmenin konusu ARSA SAHİBİNİN Nevşehir İli, Avanos ilçesi, ……………..mahallesi, ………….mevkiinde kain Pafta No…….. Ada No……. Parsel No….’ Sini kapsayan toplam ……….m2 arsası üzerinde anahtar teslim iki katlı 135 m2 oturumu olan, toplamda (alt kat + üst kat = 270 m2) beton kargas inşaatı işidir. İş verenin ödemeleri ve yüklenicinin yapacağı inşaat imalatlarının detaylandırılıp karşılıklı taahhüt ettikleri vaatlerine ilişkin hazırlanmış olan sözleşme metnidir. Yüklenici mimari projeye tam ve eksiksiz olarak olarak imalat yapacağını, işveren ise sözleşmeye uygun olarak tüm ödemeleri yapacaklarını açıkça taahhüt-beyan ettiler ve iş bu sözleşme metnini imza altına aldılar.

2- İŞİN TANIMI

İş veren tarafından tüm mimari projelerin çizdirilip resmi kurumlarca onaylatılması, tüm aidat, ödeme ve masraflarının iş veren tarafından karşılanmasından sonra (Tüm mimari projeler, yapı denetim giderleri, resmi / belediye / fen işleri giderleri, inşaat ruhsatı, elektrik ve su abonelikler + projeleri ve masrafları) dışındaki tüm inşaat yapım ve imalat işlerinin anahtar teslim olarak yükleniciye ait olması. 135 m2 oturumlu iki katlı toplam 270 m2 beton kargas yapı inşaatının aşağıdaki detayları ile birlikte yüklenici tarafından tam ve eksiksiz olarak iş veren’e teslim edilmesi.

3- YÜKLENİCİ İMALAT/UYGULAMA TAAHHÜTLERİ

KAZI / HAFRİYAT: Mimari projelerine uygun olarak, temel, alt yapı ve tüm kazı-hafriyat çalışmalarının eksiksiz yapılması ve alt yapı ana şebeke hattına kazının bağlanması. Bina yapım aşaması öncesi, sonrası ve esnasında tüm kazı-hafriyat, moloz atımı nakliyesi ve amaliyesi tamamen yüklenici firmaya aittir. Bina-İnşaat bitiminden sonra ve iş tesliminden önce bina çevresinde var olan inşaat atıkları-molozları-hafriyat atıkları belediyenin belirlediği yere atılacaktır.

KALIP / DEMİR / BETON /İZOLASYON : İş veren tarafından çizdirilecek olan mimari projeye uygun olarak tüm kalıp çalışmaları standartlara uygun olarak yapılacaktır. Demir projesine uygun olarak istenilen mevkilere kolon, kiriş, tabiliye, temel, su basmanı, kargaslarına yapı denetimin uygun gördüğü ölçü/miktar/cins demirlerin tam ve eksiksiz olarak döşenmesi. C25/C30 yoğunluk beton dökme işlerinin mimari projelerine uygun biçimde tam ve eksiksiz olarak yapılması. Temel alt-üst, yapı iç-dış, çatı alt-üst tüm yalıtım ve izolasyonların projelerinde belirtildiği şekillerde ölçü ve malzemelerle tam ve eksiksiz olarak yerlerinde imalatlarının yapılması.

DUVARLAR: Dış duvarlar 20’lik tuğla, iç duvarlar ise 8,5’lik tuğla ile imalatları yapılacaktır. Tüm kapılar ve pencereler üstü beton lento yapılacak. İçten ve dıştan kaba sıvaları mastarlı ve terazili yapılacak. Dış cephe ince sıvası yapılmayarak kaba sıva üstü aşağıda detaylandırılacak mantolama imalatı yapılacak. Mimari projesine uygun olarak tüm duvar imalatları tam ve eksiksiz olarak yapılacak.

BİNA ÇEVRE ( KALDIRIM BETONU ) : Yapılan yapı-bina çevresi projesine uygun olarak betonlanıp işveren tarafından beğenilen ve istenilen dış cepe seramik ile kaplanacaktır.

ÇATI : Çizilen mimari projeye (şekil-ölçü-model)’ine uygun olarak çatının tam ve eksiksiz olarak yapılması-tamamlanması. Kullanılacak tüm malzemeler, imalatlar, uygulamaların mimari projesine uygun olarak yapılması. Çatı kuşaklama ve tellemelerin, tahta-kerestelerin eksiksiz olarak yapılması. Baca imalatının yapılması ve sıvanması ve baca kapağının takılması. Çatı çıkış kapağının yapılması ve müdahele kapağının yapılması. Çatı arası 10’luk izocamın boşluksuz döşenmesi. Ahşap yürüme yolunun 30 cm genişlik olarak müdahele kapağından çatı çıkış kapağına kadar yapılması. Varsa kalkanların içten ve dıştan sıvanması-örülmesi. Çatı üstü Osb lerin döşenmesi-çakılması. Yağmur oluk borularının tüm çatıyı çevreleyecek şekilde imalatının-montajının yapılması. Yağmur oluk inişlerininde yapılarak logara bağlanması, Osb üstü 2’lik membranların eksiksiz-boşluksuz olarak çakılması-yapıştırılması. Baca çevrelerinin çatı rengine uygun biçimde (sac-mambran) izolasyonlarının yapılması ve yalıtım sağlanması. Projesine uygun olarak çatı malzemesinin (Kırmızı kiremit) döşenmesi. Çatı mahyalarının döşenmesi. Mahya harçlamalarının çatı rengine uygun şekilde yapılması. Varsa geçiş saclarının kiremit altı döşemelerinin yapılması.

PVC PENCERELER : Tüm pencere iç demir profil (40×40 2 mm) kasalarının önceden yapılması ve antipas boyalarının vurulması. Tüm pencerelerin projesine uygun olarak rengini ve tasarımı işveren tarafından belirlenecek olan Fıratpen S75 serisi marka pvc pencere olarak ve tüm sineklikleri dahil tam ve eksiksiz olarak çalışır halde bitirilmesi. Pencere camları çift cam olarak yapılması. Tüm pencerelere içten ve dıştan denizlik mermerlerinin yapılması.

SU TESİSATI : İş veren tarafından şehir şebeke hattının inşaat alanına kadar çektirilmesi. Yüklenici tarafından mimari projesine uygun olarak drenaj çalışmaları-malzemeleri-kazı-hafriyat-bağlantı işlerinin, tüm pis su ve temiz su tesisatlarının, alt yapı giderlerinin, sıva altı ve sıva üstü tüm döşeme, borulama, izolasyonlarının ve montajlarının eksiksiz olarak yapılarak testlerinin yapılması. Çalışır halde teslim edilmesi. Pis su giderlerinin ana şebeke hattına bağlanması. Projelerine uygun olarak tüm vitrifiye gurupları, batarya, çeşme, musluk, vana, duşluk, sayaç, kollektör, eviye, lavabo gibi sıva üstü malzemelerinin eksiksiz montajlarının yapılması ve çalışır hale getirilmesi.

ELEKTRİK TESİSAT : İş veren tarafından şehir şebeke ana enerji hattının inşaat alanına kadar çektirilmesi ve şantiye panosunun kurulması için resmi işlem-giderlerinin karşılanması. Yüklenici tarafından şantiye panosunun kurularak bina girişi elektrik panosuna bağlanması, tüm bina içi ve dışı elektrik borulamaları , kablolama işlerinin çizilecek olan elektrik projesine uygun olarak tam ve eksiksiz olarak yapılması. Kullanılacak olan kablo markası Öznur marka kablo olacaktır. Tüm ana sigortalar philips marka olacaktır. Elektrik projesine uygun olarak pano kurulması. Tüm düğme, priz, anahtar, tv, enternet kasa/düğmeleri Viko marka kullanılması. Bina topraklama hattının eksiksiz yapılması ve kazığının çakılması. Kaçak akım rolesinin bağlanması. Elektrik pano, sayaç ve kutusu projesine uygun olarak belirlenen yerde toplanması ve tüm sistemin çalışır halde teslim edilmesi. Elektrik projesinde belirtilen tüm anahtar, priz ve aydınlatmaların tam olarak yerlerine çekilerek montajlarının eksiksiz yapılması. Şehir şebeke hattı bağlantısının projesine uygun şekilde binaya bağlantısının yapılması.

ÇIKIŞ MERDİVENİ: Üst kat çıkış merdivenin projesine uygun ölçülerde beton kargas olarak yapılması. Merdiven basamaklarının mermer kaplanması. Merdiven ve kat sahanlıklarının basamak merler döşemelerinden yapılması. Merdiven başının alçı sıvasının yapılarak boyanması. Merdiven korkuluklarının demir perforje olarak iş veren tarafından beğenilecek modelde yapılması. Bina ana giriş kapısının demir perforje yapılması.

ÇELİK KAPILAR: İş veren tarafından beğenilen renk ölçü ve modeldeki güvenlikli altı kilit KALE marka çelik kapının yapılarak çalışır halde teslim edilmesi. Kapı eşik mermerinin yapılması.

ODA İÇ KAPILARI: Tüm daire içi kapıların işveren tarafından beğenilen ve istenilen renk ve modelde lake boya panel kapı olarak yapılması, kilit, menteşe, kolları da tamamen eksiksiz yapılarak çalışır halde teslim edilmesi.

MUTFAKLAR: Projesine uygun olarak mutfakta belirlenen yere işveren tarafından beğenilen ve istenilen ölçü model ve renkte çizilmez akrilik kapak mutfak dolabı imalatının yapılarak montajının tamamlanması. Mutfak tezgahı olarak granit tezgahın yapılması. Mutfak tezgah arası fayanslarının işverenin seçeceği modelde ve renkte yapılması. Mutfak zeminlerinin işveren tarafından beğenilen ve istenilen çanakkale marka fayans yapılması.

BANYOLAR: Tüm banyo çizilen mimari projesine göre su tesisat ve elektrik tesisat işleri bittikten sonra Çanakkale marka seramiklerinin iş verenin talep edeceği şekilde-modelde döşenmesi. Klozet olarak Vitra marka (Gömme rezervuar) işveren tarafından beğenilen klozetin takılması. İşverenin onayladığı rengini ve modelini beğendiği banyo dolabının imal edilerek montajının yapılması. İşveren tarafından beğenilecek olan duşakabi’nin projesinin uygun olan yere yapılması. Tüm vitrifiyelerin ( Çeşme, musluk, batarya, duş bataryası, taharet muslukları, lavabo, süzgeç ) eksiksiz olarak takılarak çalışır halde teslim edilmesi. Montajları yapılacak olan vitrifiyeler işveren tarafından seçilecek ve markaları Artema olacak. Banyo asma tavan 30×30 clip-in yapılması. Pencere menfesinin takıması.

TUVALETLER: Banyo seramiklerinin aynısının tuvalette de yapılması. Banyo asma tavanının aynısının yapılması. Menfez takılması. Banyo ve tuvalet kapı eşik mermerleri Projesine uygun olarak yapılacak.

ASMA TAVAN: Salon, koridor ve yatak odası tavanlarının işverenin istediği modelde asma tavan yapılarak tüm aydınlatma (led, spot) sistemlerinin döşenerek çalışır halde teslim edilmesi.

KARTONPİYER: Salon, koridor ve yatak odası dışında kalan tüm daire içi tavanlarına işveren tarafından beğenilecek olan stropiyer yapılması ve avize göbeklerinin yapılması.

ALÇI İŞLERİ: İç cephe tüm tavan ve duvarların mastarlı ve anolu alçı sıva yapılarak boyaya hazır hale getirilmesi.

BOYA BADANA : Tüm iç cephe tavan ve duvarlarının iş veren tarafından beğenilecek renklerde silikonlu silinebilen DYO marka boya badana yapılması . Tavanların DYO özel tavan boyasıyla boyanması.

LAMİNANT PARKE: Islak zeminler haricinde ki (salon, odalar) ÇAMSAN marka 8mm derzsiz laminat parke yapılması.

MANTOLAMA-SÖVE: Dış cephe iş güvenlik kurallarına uygun iskelenin kurulması. Tüm dış cepheye 5’lik XPS yapıştırılıp dübellenmesi. Boşluksuz file bandının çekilmesi. En az iki kat olmak üzere dış cephe sıva harcının yapılması. Dekoratif yapılması. Pencere merkezlerinin sövelerinin yapılması. Kaldırım betonu üstünden 1 metre yüksekliğinde andezit taşın döşenmesi. Çatı saçaklarının sıvalarının tapılması. Tüm dış cephenin iş verenenin onaylayacağı dış cephe boyası ile istenilen renklerde boyanması. İskelenin sökülüp, gereken dış cephe mantolama tamiratlarının yapılması.

İŞİN FİYATI……………………………: 499.500 TL (KDV HARİÇ)
İŞİN ÖDEMESİ……………………….:
%40 sözleşme ile nakit + %30 kaba inşaat teslimi + %30 teslimde.
İŞİN BAŞLANGIÇ TARİHİ……….:
İŞ TESLİM TARİHİ…………………:
İŞİN SÜRESİ…………………………..:
120 İŞ GÜNÜ. (Resmi onaylar iş gününe dahil değildir)


Yukarıda hazırlamış olduğumuz Betonarme 2 Katlı 270 m2 İnşaat Teklifimiz, olduğu gibi hiç bir değişiklik yapılamadan değerli müşterimize vermiş olduğumuz teklif sözleşme metnimizdir. Türkiye’nin her ilinde kolaylıkla çalışıyoruz. Nevşehir Avanos‘ta da aynı çalışmaları yapmak için ekip ve ekipmanlarımız fazlasıyla mevcuttur. İletişim numaralarımızı arayarak anahtar teslim inşaat ihtiyaçlarınız için bizlerden fiyat teklifi alabilirsiniz.


Şu sayfalarımızı da ziyaret ederek farklı inşaat bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Nevşehir avanos inşaat, avanos anahtar teslim betonarme ev, avanos müteahhit, avanosta ev yaptırmak istiyorum, avanosta arsama ev, müstakil ev yapan şirketler,

0 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir