Bahçeli’de Bar Dekorasyon İşimize Devam Ediyoruz

Ankara Bahçelievler’de garantili ve kaliteli işçiliklerimizle başlamış olduğumuz bar tadilat ve dekorasyon işimizi hızlı ilerletiyoruz. Bu sayfamızda çalışmalarımıza ait olan görselleri ve bilgileri inceleyebilirsiniz.

Bahçeli’de Bar Dekorasyon İşimize Devam Ediyoruz. Komple anahtar teslim olarak yaptığımız bu işimizde tüm tasarımı da bizzat yine biz yapıyoruz. Konuya tamamen hakim olduğumuz  için değerli müşterimiz tüm bar tasarımını bize bıraktı. Bizde kendisine bu güveninin karşılığında muhteşem bir mekan yapıp anahtarını teslim edeceğiz.

Bahçeli’de Bar Dekorasyon İşimize Devam Ediyoruz

Bar giriş kapısı (Antik Roma Giriş Kapı Modeli)

Girişten çatıya kadar olan tüm iç ve dış mekanı tamamen değiştiriyor ve yeniliyoruz. Eski bardan eser bırakmadık. Wc’lerin yerini, mutfağın yerini, sahnenin yerini, müdüriyet ve giyinme odalarının bile yerini değiştiriyoruz. Yazması kolay, yapılması çok zor ve deneyim isteyen bu çalışmaları yapmak için her türlü ekip, ekipman ve tecrübeye sahibiz. Fazla zorlanmıyoruz.

Dış cephe dekorasyonlarımız olsun, iç dekorasyonlarımız olsun tam anlamıyla modern ve elit bir mekan haline getireceğimiz bu işyerinde, akıllarda kalmak ve zamanı müşteriye unutturabilmeyi hedefledik.

Ankara içi başta olmak üzere tüm yurt genelinde inşaat, tadilat ve dekorasyon hizmetlerimize ekonomik fiyatlarımızla devam ediyoruz. İletişim numaralarımızı arayarak ücretsiz keşif, tasarım ve maliyet hesabı hizmetlerimizden mutlaka faydalanın. 

Aşağıdaki sayfalarımızı da mutlaka ziyaret edin. Farklı tadilat ve dekorasyon bilgilerine ulaşmanızı ve bilgi sahibi olmanızı istiyoruz.

Tadilat FiyatlarıAnahtar Teslim Ev Fiyatları

bahçelievlerde bar dekorasyon,bahçeli tadilat,bar dizayn,bar tasarım ve projeleri,bahçelievlerde anahtar teslim tadilat,

Related Posts

güncel-videolarımız-2023

Güncel Videolarımız

Dekordelisi ailesi olarak projelerimize ait videolar serimize devam ediyoruz. Sıklıkla çalışmalarımıza ait inşaat, tadilat veDevamını oku

Antalyada-ultrlüks-villa-yapım-sözleşmesi

Ultralüks Villa İnşaatı Yapım Örnek Sözleşmesi

Antalya Döşemealtı’nda yapmış olduğumuz yeni anlaşmamıza ait sözleşmemizi inceleyin. Böylelikle, sizlerde yaptırmak istediğiniz lüks birDevamını oku

Tarihi Binanın Restorasyonu

Oldukça eski ve yıpranmış olan tarihi binanın restorasyonu ve onarılmasına ilişkin vermiş olduğumuz fiyat teklifimizdir.Devamını oku

Yorum yapın

Your email address will not be published. Required fields are marked as *