2023-asma-tavan-fyatları-ve-maliyetleri

Asma Tavan Fiyatları

Dekordelisi ile muhteşem asma tavan deneyimleri yaşayın. Burada asma tavan fiyatları hakkında detaylı bilgiler bulacaksınız. Sonrasında, asma tavan hesaplamanızı kolaylıkla yapabilirsiniz. 2023 güncel asma tavan maliyetlerini öğrenmek için doğru adrestesiniz. Asma tavan malzeme ve işçilik fiyatlarımızı güncelledik.

Asma Tavan Güncel M2 Fiyatları 2023

Fiyatlarımız 20.07.2023 tarihinde güncellenmiştir. Ortalama fiyatlardır ve bilgilendirme amaçlıdır. Güncel asma tavan fiyatları için iletişime geçiniz.

Asma Tavan SistemiMalzeme (m2)Malzeme+İşçilik (m2)
Alçıpan Asma Tavan125 TL225 TL
Led Işıklı Asma Tavan120 TL (m.tül)210 TL (m.tül)
Spotlu Asma Tavan120 TL (m.tül)145 TL (m.tül)
Taşyünü Asma Tavan7 $185 TL
Karolam Asma Tavan (30×30)6 $180 TL
Pvc Tavan 60×604 $165 TL
Petek Asma Tavan 10×1017 $385 TL
Baffle Tavan 32 $660 TL
Mesh Tavan33 $675 TL
Clip-in Asma Tavan14 $355 TL
Lay-On Asma Tavan12 $315 TL
Lay-İn Asma Tavan12,50 $325 TL
Bölme Duvar (Tek yüz)49 TL83TL (M2)
Bölme Duvar (Çift yüz)69 TL118 TL (M2)
Bölme Duvar (Yalıtımlı)79 TL138 TL (M2)

Önemli: Bu asma tavan fiyat tablomuz sadece bilgi amaçlıdır. Proje detayları, ödeme planları, çalışma koşullarının zorluk veya kolaylıkları, işin mesafesi gibi sebepler asma tavan fiyatlarını etkiler. Asma tavan fiyat tablomuz şantiye bazındaki yüksek metrajlı işleri kapsar.

Asma tavan uygulamalarınız bittikten sonra, şu uygulamaları da mutlaka yaptırmalısınız. Biz sizlere onlarında fiyatlarını detayları ile birlikte şu sayfalarımızda açıklıyoruz.

Alçı sıva fiyatları >

Boya badana fiyatları >

Bir asma tavan işinde hangi malzemeler ve işçilikler gerekiyorsa; hem malzeme hemde işçilik fiyatlarımızı güncel olarak sizlerle paylaştık. Kendi fiyat hesaplamanızı yapabilmeniz için. Biz anahtar teslim olarak tüm asma tavan işlerinizi profesyonel olarak yapıyoruz.

Şimdide alçıpan asma tavan malzemelerini birim fiyatları ile inceleyelim. Böylelikle hesaplamalarınızda, çok daha az yanılacaksınız.

Alçıpan Asma Tavan Malzeme Birim Fiyatları 2023

Aşağıda standart alçıpan asma tavan işlerimizde kullandığımız ana malzemelerin birim güncel fiyatlarını sizlerle paylaştık.

Beyaz Alçıpan (120×250)

Plaka fiyat: 105 TL


Yeşil Alçıpan (120×250)

Plaka fiyat: 160 TL


Kırmızı Alçıpan (120×250)

Plaka fiyat: 160 TL


Alçı Köşebent (2.7m.tül)

Boy fiyat: 7.20 TL


TAVAN C PROFİLİ 0,50 MM. 35,00 TL /adet.

TAVAN U PROFİLİ 0,40 MM. 25 TL /adet.

DUVAR C 75 PROFİLİ 0,50 MM. 55,00 TL /adet.

DUVAR U 75 PROFİLİ 0,40. 50 TL /adet.

DERZ BANDI KNAUF. 75 TL /adet.

BOROZAN VİDA 3.5 X 25 MM. 160 TL /adet.

ASKI MAŞASI. 7 TL /adet.

KLİPS. 5 TL /adet.

Alçıpan asma tavan imalatlarından sonra yapılması gereken daha 3 farklı malzeme ve işçilik uygulamasını daha gerektirir. Asma tavan sonrası yapılması gereken alçı sıva işçiliği ve malzemesi, elektrik tesisat işçilik ve malzemeleri (ledler, spotlar), boya badana. Bu uygulamalar, malzemeler ve işçilikler 2022 asma tavan fiyatlarımıza dahil değildir.

Örnek Bir Asma Tavan Projemiz

Asma tavan malzeme ve işçilik m2 birim fiyatları. Asma tavan çeşitleri. Alçıpan asma tavan, metal ve alüminyum tavan sistemleri. Asma tavan güncel fiyatları hakkında geniş bilgiler. Asma tavan fiyat hesaplaması nasıl yapılır? Asma tavan ölçüsü nasıl alınır? Daha fazlası burada!

Asma tavan fiyatlarımız günceldir. Ankara işçilik ve malzeme m2 birim fiyatlarıdır. Aşağıdaki listemizi inceleyerek asma tavan hesaplamarınızı rahatlıkla yapabilirsiniz. Biz bu fiyatlarla profesyonel olarak hizmetler veriyoruz. Fiyat listemiz hakkında daha fazla detay için bizi 7/24 arayabilir ve bilgiler alabilirsiniz.

Alçıpan asma tavan projelerimize ait öncesi ve sonrası görselini inceleyin. Aradaki fark kalitemizdir. Fiyatlarımız ise bütçe dostudur. Daha fazlası için iletişim numaramızı 7/24 arayabilirsiniz.

Alçıpan Asma Tavan Dediğin Böyle Olur

Videomuzu mutlaka izleyin. Standart bir ev dekorasyon çalışmasında, modern ve günümüz mimarisine uygun tavan tasarımları nasıl oluyor diye merak edenler için bir örnek. Artık çok popüler. Hemen her evde, işyerinde ve mekânda led ve spot aydınlatmalı alçıpan asma tavanlar uygulanıyor. Biz bu işte profesyoneliz. Güncel olarak tamamladığımız tavan dekorasyon projemizi inceleyin. Daha fazlası için biz sizlere bir telefon kadar yakınız.

Birkaç Örnek Asma Tavan Çalışmamız ve Fiyatları

Bazı asma tavan çalışmalarımızı sizlere sunuyoruz. Fiyatlarını ise sizlerle paylaşıyoruz. Böylelikle daha bilinçli asma tavan fiyat çalışması yapabilirsiniz.

Bu asma tavanımızın modeli, tasarımı ve uygulaması tamamen bize aittir. Değerli müşterimiz bizden fikir aldı ve tasarımı tamamen bize bıraktı. Bu güveni ve tercihinden dolayı kendi zevkine ve tarzına en uygun modeli tavanda uyguladık. Çok beğendi ve mutlu oldu. Tavan şekline, kullanım amacına göre ve zevke göre elbette yüzlerce farklı asma tavan modeli üretilebilir. Bu tamamen ustanın tecrübesine ve işverenin zevkine kalmıştır. Bu asma tavan fiyatımız anahtar teslim olarak 18.000 TL’dir. Elektrik aydınlatmaları ve tesisatları, alçı sıvası, boya badanası ve alçıpan asma tavan. Oda ölçüleri ise 5 x 3 = 15 m2.

Bu asma tavan modelimiz mutfaklar için düşünülebilir. Yine 5 x 3 ölçülerinde olan mutfak tavanına komple anahtar teslim asma tavan fiyatımız 20.500 TL’ dir. Asma tavan fiyatımıza eklenen ekstra ücret ise alt motifli kartonpiyerdir.

Genç odalarında uygulanması makul olan asma tavan modelidir. Fiyarı ise 14.000 TL anahtar teslimdir. Oda ölçüleri 2,5 x 4 = 10 m2 dir.

Önemli bir konuyu sizlerle paylamakta fayda görüyoruz. Sıklıkla sayfamızda bulunan asma tavan fiyatları listemize göre hesaplamalar yapan değerli misafirlerimiz bir konuda yanılıyorlar. Oradaki fiyatlarımız seri işlerde yani büyük metrajlı şantiye işleri için vermiş olduğumuz standart asma tavan işleri fiyatlarıdır. Özel daire işlerinde, tek parça küçük işlerde veya detaylı asma tavan uygulamalarında o fiyatlar baz alınmaz. Özel işçilik isteyen asma tavan uygulamalarında elbetteki işçilikler, gün sayısı ve küçük metrajlar fiyatları etkileyecektir. Ayrıca oradaki asma tavan fiyatlarımız içerisinde alçı sıva, elektrik tesisat işçilik ve malzemeleri ile boya badana dahil değildir.

Öncesi

Tüm hazırlıklarımızı, malzemelerimizi, ekip ve ekipmanlarımızı hızlı bir şekilde tamamladık ve işimize başladık. Başarılı bir sonuç elde ederek, muhteşem bir salon dekorasyonu olacağının garantisini şimdiden verebiliyoruz.

Sonrası

Projemin tasarımı tamamen bize ait. Günümüz iç mimarisinde trend tasarımlardan birisini bu salonumuza uyguladık. Başarılı bir dekorasyon ortaya çıktı. Değerli müşterimize hayırlı olsun. Böylelikle mutlu müşteriler listemize bir yenisini daha eklemenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Hayallerinizi Süsleyen Yaşam Alanları İçin Buradayız

Tasarım ve uygulamasını gerçekleştirdiğimiz lüks bir salon dekorasyon projemize ait detaylı bir led ışıklı asma tavan çalışmamızı sizlerle paylaşıyoruz. Anahtar teslim olarak tamamlayacağımız bu asma tavan çalışmamızda bazı farklı dekoratif ürünlerde kulanacağız. Orta göbek ve alçıpan tv ünitemizi de burada yapacağız. Tüm led ve spotların montajını da yaparak aydınlatma sistemlerimizi çalıştıracağız. Sonrasında 3D duvar kâğıdı ve boya badanamızda bittiğinde muhteşem bir salon dekorasyonu ortaya çıkacak. Lüks, günümüz mimarisine uygun ve modern bir dekorasyon arayanlar için güzel bir alternatif olacağını düşünüyoruz. Videomuzda yayınladığımız asma tavan çalışmamıza ait fiyat, detay bilgi ve görseller için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Asma Tavan Projemin Yapım Aşamaları

Lüks ve modern bir salon dekorasyon tasarımı arayanlara eşsiz bir model seçeneği. Bize bırakın! Sizin için modern ve ekonomik çözümlerle geliyoruz.

Çılgın Asma Tavanlar (İzle)

Farklı asma tavan fikirleri ile geliyoruz. Videomuzda birbirinden ekstrem ve tarz tavan projelerini izleyeceksiniz. Uzmanlık ve cesaret isteyen çılgın asma tavan modellerini içerir. Dekordelisi olarak profesyoneli olduğumuz asma tavan uygulamaları konusunda sizlere en iyi hizmetleri sunmaya çalışıyoruz. Videomuzu izleyince büyük keyif alacağınızı düşünüyoruz. Dilediğiniz asma tavan fiyatları için bizimle iletişime geçiniz.

Asma Tavan Fiyatı Nasıl Hesaplanır?

Asma tavan fiyatlandırması için net ölçüler nasıl alınır? M2 ölçülerini nasıl çıkarabilirim? Asma tavan fiyatı toplamda ne kadar çıkacak kendim hesaplamak istiyorum diyenlere kısaca bunu nasıl yapacaklarını anlatmaya çalışalım. Bu konular önemli ve asma tavan fiyat hesaplamalarını bilmeyenleri yakından ilgilendiriyor.

Asma tavan yaptırmak istediğiniz yer salonunuz olarak farzedelim. Kenarlara led tavan yaptıracaksınız ve ölçüsünü çıkarıp fiyat hesaplaması yapacaksınız diyelim. Metrenizle salonunuzun tüm duvarlarının uzunluğunu ölçün. Örneğin 6 metre uzunluğunda ve 5 metre genişliğinde bir salonunuz var. Bu salonunuzun 4 duvar toplam uzunluğu 6 + 6 + 5 + 5 = 30 metretüldür. Led aydınlatmalı alçıpan asma tavan yaptırmak istiyorsanız m2 değil, m.tül olarak ölçü almalısınız. m2 ölçüsü, metretülden her zaman fazla çıkar ve fazladan ödeme yaparsınız bilmiyorsanız bunu. Mesela 7 x 5 ölçülerinde bir salonunuz var. 7 x 5 = 35 m2 yapar. Ama metretül hesapladığınızda 7 + 7 + 5 + 5 = 24 metretül yapar. Arada 14 metre oynar ve bu bilmeden fazladan asma tavan fiyatı ödememize sebep olur. Bazı asma tavancılar perdelik kısmı ölçüsünü de eklerler. Bu tamamen alçıpancının inisiyatifidir.

Bir tavanı led aydınlatmalı sistem değil de komple asma tavan yaptıracaksak o zaman genişlik ve uzunluk ölçüsü alınır ve birbiriyle çarpılır. Bu ölçü m2 ölçüsü almaktır. Örneğin 5 x 5 ölçülerinde olan bir salonunuzun m2 ölçüsü 25 m2 dir. Zemin ölçüsü ne ise tavan ölçüsü de odur.

Farklı Asma Tavan Tasarımlarıyla Geliyoruz.


Örnek Bir Asma Tavan Çalışmamız ve Fiyat Hesaplaması

Videosunu paylaştığımız alçıpan led asma tavan işimizin detaylı bilgileri ve fiyatı aşağıdaki gibidir. Asma tavan fiyat hesaplamalarını nasıl yapacağınız konusunda detaylı bilgilere sahip olmanızı istiyoruz. Bu yüzden dikkatli izler ve okursanız faydasının çok olacağına inanıyoruz.

Salon Ölçüler: 7 x 5 = 35 M2 – (7+7+5+5=24 m.tül) + (5 m.tül perdelik)= 29 m.tül

Detay: Alçıpan asma tavan + Alçı + Boya + Elektrik tesisat ve montaj

Asma tavan anahtar teslim fiyat: 29 x 290 = 8.400 TL
(Malzeme + İşçilik) 16 adet spot + 30 m.tül şerit led (Cata marka)

 • 30 cm yatay ve 18 düşey ölçülerini salon genel görünüşüne uygun gördük. Tüm malzemelerimizi ona göre hesapladık ve temin ettik.
 • Öncelikle led ve spotlar için elektrik tesisat alt yapısını hazırladık. Gereken kablolama ve borulama işlerimizi bitirdik.
 • Tasarım ve ölçülerimize göre tavan U ve C galvaniz profil kargasını yaptık. Bu malzemeler standarttır değişmez.
 • Sonrasında normal beyaz alçıpan (12 mm) malzememizi özenle galvaniz profillere montajladık.
 • Alınlara alçı köşebentlerini mastarlı ve terazili yapıştırdık. Tüm ek yerlerine file derz bantlarımızı çektik ve dolgu alçılarını tamamladık.
 • Spot deliklerimizi deldik ve elektrik tesisatlarımızı kontrol ettik.
 • Saten perdah alçısını çektik ve boya badanaya uygun hale getirdik.
 • Zımpara ve boya astarını vurduktan sonra, özel tavan boyası ile özenle boyadık.
 • Şerit led ve spotlarımızı montaj yaptık. Elektrik düğmeleri yanma sırasını ayarladığımız gibi takarak çalıştırık.
 • İşimizi tam ve eksiksiz olarak 4 günde bitirdik ve teslim ettik.

Ledli Alçıpan Asma Tavan Yapım Aşamaları

Sizinde böyle bir salonunuz varsa ve led ışıklı alçıpan asma tavan yaptırmak istiyorsanız hesaplama yukarıdaki gibidir. Elektrik tesisat malzemesi olarak Cata marka kullanıldı. Farklı markalar tercih ederseniz fiyatlarda paralel olarak farklılıklar olur.

Anahtar Teslim Asma Tavan Fiyatları Farklı Bilgiler

Günümüz iç mimarisi hızla değişmektedir. Takip etmek ve trend asma tavan projeleri ve tasarımları hakkında bilgi sahibi olmak bir hayli zor. Dekorasyon uygulamaları konusunda profesyonel olarak 30 yıldır hizmet vermekteyiz. Bu sebeple sizlerle moda asma tavan tasarımlarını paylaşmayı uygun gördük. Asma tavan fiyatları, uygulama ve malzemelere paralel olarak farklılıklar gösterebilir. Aşağıdaki tavan çalışmamız m2 birim fiyatı üzerinden hesaplanmaz. Standart dışı bir tasarım ve uygulama. Kabala (götürü usülü) dediğimiz ortalama toptan bir fiyat üzerinden pazarlık yapılabilir.

Asma tavan fiyatları (Güncel 2021) hakkında bilgiler alabileceğiniz en doğru adrestesiniz. Ankara 2022 yılı güncel asma tavan fiyatlarımız hakkında geniş bilgi ve görsellerimizi sayfamızda inceleyebilirsiniz. Uygulama ve malzeme siparişleriniz için iletişim numaralarımızı 7/24 arayabilirsiniz. Alçıpan asma tavan, metal asma tavan, ahşap asma tavan, karolaj tavan sistemleri, lineer asma tavanlar, ledli asma tavan modelleri, gergi tavan (barrisol), teras tavanları, banyo ve wc asma tavan sistemleri, asma göbekler ve daha bir çok farklı ve dekoratif tavan modelleri, saray tavan malzemeleri ve uygulama konusunda uzman bir firma olarak her türlü asma tavan işiniz için sizlere bir telefon kadar yakınız. Asma tavan bizim işimiz

Sayfamızda şu asma tavan çalışmalarına ait malzeme ve işçilik fiyatlarını bulabilirsiniz;

Alçıpan asma tavan fiyatları

Metal asma tavan fiyatları

Lay-on oturtmalı metal asma tavan fiyatları

Lay-in sarkmalı metal asma tavan fiyatları

Clip-in metal asma tavan fiyatları

Dekolam board asma tavan fiyatları

Karolam-Karopan tavan fiyatları

Taşyünü tavan fiyatları

Led aydınlatmalı tavan maliyeti

Lineer tavan fiyatları

Ahşap tavan fiyatları

Asma tavan maliyetleri hakkında kesin ve net fiyat bilgisi için iş ve yer keşfi yapılması zorunludur. Fakat yinede siz değerli müşterilerimiz ve ziyaretçilerimiz için kabaca bir fikir oluşturması amacıyla güncel m2 birim işçilik ve malzeme fiyatlarını incelemenize sunduk. Detaylı bilgi için iletişim numaramızı arayınız.

Asma-tavan-fiyatlarımız-işçilik-ve-malzemeli2

Alçıpan Asma Tavan Fiyatları Detayları

Anahtar teslimi alçıpan tavan uygulamalarında 3 farklı imalat ve uygulama yapılmaktadır. İlk olarak asma tavan uygulaması, sonrasında elektrik tesisat işleri, en son ise alçı ve boya badana işleridir. Sadece asma tavanı yaptırıp, elektrik tesisat, alçı sıva ve boya badana işlerini ayrı tutabilirsiniz. Buna göre maliyetler aşağıdadır. Maliyet hesaplamalarımız günceldir. Tüm asma tavan çalışmalarına ait moda tasarımlar ve resimleri için sitemizdeki ilgili sayfaları ziyaret edebilirsiniz. İşte asmatavan fiyatlarımız…

Alçıpan asma tavan malzeme + işçilik fiyatı (m2): iletişime geçiniz.

Alçıpan asma tavan malzeme + işçilik + alçı sıva + boya badana fiyatı (m2)= iletişime geçiniz.

işçilik alçıpan asma tavan + alçı sıva + boya badana fiyatı (m2)…………………………= iletişime geçiniz.

Metal Asma Tavan Fiyatları

Genellikle banyo ve tuvalet tavanlarında kullanılan metal asma tavan sistemleri, bankalar, mağazalar gibi iş yerleri olarak kullanılan mekanlarda da uygulanabilmektedir. Metal tavanların bir çok modeli, çeşidi ve uygulama şeklini kapsamaktadır. Buna göre de metal asma tavan fiyatların da farklılıklar mevcuttur. Bizler en fazla tercih edilen modeller ve malzemeler kullanılacağını göz önünde bulundurarak sizlere bir maliyet hesabı çıkarmaya çalıştık. Metal asma tavan fiyatlarımız günceldir.

Karolam – Karopan Tavan Fiyatları

Malzeme m2 birim fiyatı

İşçilik m2 birim fiyatı

Karolam akustik tavan m2 fiyatı

Karolam desenli tavan m2 fiyatı

Taş yünü tavan fiyatları

Taşyünü malzeme m2 birim fiyatı (12 mm):

Taşyünü malzeme m2 birim fiyatı (13 mm):

Taşyünü malzeme m2 birim fiyatı (15 mm):

Taşyünü işçilik m2 birim fiyatı (Tüm):

Lay On oturtmalı (50 mm + Boya) metal asma tavan fiyatları

60X60 LAY ON DÜZ (PERFORESİZ-ŞİLTESİZ) PANEL: iletişime geçiniz.

60X60 LAY ON 10CM BORDÜRLÜ PERFORELİ ŞİLTESİZ PANEL: iletişime geçiniz.

60X60 LAY ON 10 CM BORDÜRLÜ PERFORELİ ŞİLTELİ PANEL: iletişime geçiniz.

İşçilik m2 birim fiyatı : iletişime geçiniz.

Lay On oturtmalı (60 mm + Boya) metal asma tavan fiyatları

M2 60X60 LAY ON DÜZ (PERFORESİZ-ŞİLTESİZ) PANEL: iletişime geçiniz.

M2 60X60 LAY ON 10CM BORDÜRLÜ PERFORELİ ŞİLTESİZ PANEL: iletişime geçiniz.

M2 60X60 LAY ON 10 CM BORDÜRLÜ PERFORELİ ŞİLTELİ PANEL: iletişime geçiniz.

İşçilik m2 birim fiyatı : iletişime geçiniz.

30X30 alüminyum (oturtmalı) lay on tavan 0,50 mm : iletişime geçiniz.

İşçilik m2 birim fiyatı : iletişime geçiniz.

Lay-in sarkmalı metal asma tavan fiyatları

M2 60X60 LAY İN DÜZ (PERFORESİZ-ŞİLTESİZ) PANEL: iletişime geçiniz.

M2 60X60 LAY İN 10 CM BORDÜRLÜ PERFORELİ ŞİLTESİZ: iletişime geçiniz.

M2 30X30 LAY İN DÜZ (PERFORESİZ-ŞİLTESİZ) PANEL: iletişime geçiniz.

İşçilik m2 birim fiyatı : 30 TL

Dekolam Gypsum Board metal asma tavan fiyatları

Dekolam düz panel malzeme m2 birim fiyatı : iletişime geçiniz.

Dekolam kadife metal tavan m2 birim fiyatı: iletişime geçiniz.

Dekolam 3 boyutlu metal tavan m2 birim fiyatı : iletişime geçiniz.

İşçilik m2 birim fiyatı : iletişime geçiniz.

Led aydınlatmalı asma tavan maliyetleri

Kargas + alçıpan montaj + derz metre tül birim malzeme fiyatı: iletişime geçiniz.

Kargas + alçıpan montaj + derz + alçı sıva + alçı köşebent metre tül birim malzeme fiyatı: iletişime geçiniz.

Anahtar teslim malzeme + işçilik fiyatı : iletişime geçiniz.

Lineer asma tavan fiyatları

Lineer ahşap asma tavan maliyet hesaplamaları ve metre kare birim fiyatları, iş teknik şartnamesine göre hazırlanabilmektedir. Bu yüzden teknik şartnameyi görmeden, üretilmesi gereken özellikleri ve malzeme çeşidini bilmeden ortalama bir maliyet hesabı çıkarabilmek mümkün değildir. Lineer tavan sistemleri konusunda detaylı bilgilere ulaşmak için şu sayfamızı ziyaret ediniz ⇒ Lineer ahşap tavan

Banyo & Wc asma tavan modelleri ve fiyatları

Banyo asma tavanları – Metal asma tavan sistemleri olarak genellikle banyo ve tuvalet tavanlarına yapılan, sudan ve nemden etkilenmeyen, dekoratif, 30’luk veya 60’lık kare metal paneller halinde imalatı ve montajı yapılan çok kullanışlı ve kolay uygulanabilir asma tavan malzemeleridir. 30 x 30 panel asma tavan, 60 x 60 panel asma tavan, panel85 asma tavan, taş yünü asma tavan uygulamaları bu tavan sistemleri içinde yer almaktadır. Kullanılacak olan asma tavan malzemeleri, işin ölçüleri ve detayları asma tavan fiyatlarını etkileyebilir. Sık kullanılmamakla birlikte suya ve neme dayanıklı olan yeşil alçıpan da banyo ve tuvaletlerde kullanılmaktadır. Banyo ve tuvaletler için güncel asma tavan fiyatları hakkında bilgileri aşağıda inceleyebilirsiniz.

Banyolarınız İçin Tavan Modelleri

Banyo tavan modelleri güncel olup, en çok yapılan asma tavanlar arasından özenle seçilmiştir. Metre kare birim fiyatları ve kaliteleri bir birinden farklı olup, uygulanış şekilleri ve banyo ölçülerine göre tasarımlarıda değişebilir. Her ne kadar sizin zevkiniz, tarzınız ve renginiz önemli olsa da, sağlıklı kullanım ve uzun ömürlü olması açısından, asma tavan ustanızın fikirleri de bu anlamda önem arz etmektedir.

Banyo Asma Tavan Fiyatları

30 x 30 panel asma tavan (m2) malzeme + işçilik birim fiyatı: iletişime geçiniz.

60 x 60 panel asma tavan (m2) malzeme + işçilik birim fiyatı: iletişime geçiniz.

Panel85 klipin asma tavan (m2) malzeme + işçilik birim fiyatı: iletişime geçiniz.

Yeşil alçıpan asma tavan (m2) malzeme + işçilik birim fiyatı: iletişime geçiniz.

Taş yünü asma tavan (m2) malzeme + işçilik birim fiyatı: iletişime geçiniz.

Gergi tavan sistemleri (m2) malzeme + işçilik birim fiyatı: iletişime geçiniz.

Banyo tavanlarında çok detaylı ve şık tavan sistemleri de ayrıca tercih edilmektedir. Gergi tavan sistemleri son yıllarda fazlasıyla yaptırılmaya başlanmıştır. Banyolarda gergi tavan uygulamaları görsellik açısından çok şık durmaktadır. Aşağıda bazı banyo asma tavan modellerini inceleyebilirsiniz.

Önemli; Özel tasarım ve projeler olarak uygulanması istenilen asma tavan modelleri ve tasarımları için metrekare birim fiyatları geçerli değildir. Alçı sıva ve boya badana işçilikleride asma tavan fiyatlarına dahil değildir.

Asma Tavan İşçilik ve Malzeme Fiyatları

Ev ve iş yeri komple dekorasyon çalışmaları arasında tartışmasız olarak en fazla tasarım ve detaya sahip uygulamaların başında asma tavanlar gelmektedir. Bu geniş uygulama ve tasarım yelpazesine paralel olarak, asma tavan fiyatları da farklılıklar göstermektedir.

Asma tavan işçilik fiyatları için yer keşfi, işin şekli ve kullanılacak malzemenin ismi ve cismi belirlenmeden kesin ve net bir asma tavan fiyatları vermek gerçekçi olmamakla birlikte tamamen yanıltıcı olur. Fakat kaba taslak bir asma tavan fiyatı verecek olur isek, tüm koşulları standart kabul ederek basitçe ele almak istiyoruz. Asma tavan fiyatları ve iş gününü etkileyen bir diğer uygulama türü ise kaynaklı demir kargas sistemiyle yapılan alçıpan asma tavan uygulamalarıdır. Bu tür çalışmalar hem daha zahmetli, hem daha yavaş ilerleyen bir çalışma, hemde daha fazla eleman gerektiren bir asma tavan çeşididir. Bu yüzden asma tavan fiyatlarınıda olumsuz yönde etkilememektedir.

Alçıpan asma tavan (Düz tavan) m2 işçilik fiyatı; Tavan U ve tavan C sistemiyle alüminyum kargas sistemi ile yapılan düz asma tavan uygulama fiyatıdır. Derz dolgu, alçı ve boya badana işçilikleri fiyata dahil değildir. 40×20 demir kargas (kaynak) ile yapılacak alçıpan asma tavan işçilikleri için aynı fiyat söz konusu değildir. Az da olsa bir maliyet farkı mutlaka olacaktır. Fakat bu fiyat metre karede en fazla 5 TL’ yi geçmez. Zorunlu haller dışında eski sistem olan demir kaynaklı asma tavan uygulamasını tavsiye etmiyoruz. Hem zamandan, hem temizlikten, hem de maliyet açısından daha yorucu ve fazla olacaktır.

Led ışıklı asma tavan m2 işçilik fiyatı; Bundan yaklaşık 5 yıl öncesine kadar gizli ışık bandı dediğimiz ve kartonpiyerin üst tarafını tavandan belli bir ölçüde açık bırakarak arkasına florosan lambayı gizleyerek yaptığımız tavan dekorasyon çalışmasının yerini, artık led aydınlatmalı asma tavan sistemleri almıştır. Eski florosanlı gizli ışık bandı sistemleri artık yapılmamaktadır. Yeni mimari tasarımlarda sıklıkla ve her yerde uygulanan led ışıklı asma tavan uygulamaları, maliyet açısından düz alçıpan asma tavanlardan çok daha fazladır. Bununda sebebi, çok kademeli, işçilik açısından daha fazla zahmetli ve malzeme olarak çok daha fazla masraflı oluşundandır. Ayrıca, bu tip bir asma tavanın yapımından sonra alçı sıva ustasının tüm köşelere takacağı alçı köşebentleri de ayrı bir işçilik ve maliyet gerektirmektedir.

Metal asma tavan (Düz tavan) m2 işçilik fiyatı; Banyo ve Wc gibi küçük mekanların metal asma tavan fiyatları farklı olup, belirli metraj ve üzerindeki metrekareler için belirlenmiş olan metal asma tavan fiyatıdır. Aydınlatma sistemleri fiyata dahil değildir.

Taşyünü asma tavan (Düz tavan) m2 işçilik fiyatı;

Asma tavan fiyatları – (Dekor Delisi) olarak, 2021-2022 Ankara asma tavan işçilik fiyatları konusunda siz değerli müşterilerimizi bilgilendirecek bazı önemli detayları ve fiyatlandırma kriterleri hakkında ipuçları sunmayı istedik. Asma Tavan Dekorasyon çalışmaları, içerisinde bir çok farklı malzeme ve tasarımı barından çok geniş bir yelpazedir.

Birkaç Örnek Asma Tavan Çalışması

Aşağıda sizler için hazırlamış olduğumuz alçıpan asma tavan resim galerimizde bulunan asma tavan modelleri, metrekare olarak hesaplanmaz. Kabala (Götürü) usülü toptan anahtar teslim olarak hesaplandığı vakit, daha ekonomik ve hızlı bir çözüm olur. Bu tip tavan dekorasyon çalışmalarında sadece asma tavan uygulaması değil, onun yanı sıra ayrıca elektik tesisat ve alçı sıva işleri de yapılmalıdır. Tek bir kalem değil, 3 – 4 kalem işten oluşmaktadır.

asma tavan işçilik fiyatları
asma tavan modelleri

Asma Tavan Malzeme Fiyatları

Alçıpan asma tavan malzeme fiyatları: M2 başına düşen minimum alçıpan asma tavan malzeme fiyat ortalaması yaklaşık olarak 25 TL’dir. Bu maliyet içinde montaj vidası, dübel vidalar, U ve C profil, alçıpan, klips, askı çubuğu ve maşası gibi tüm malzemelerin metrekareye düşen maliyetleri toplanarak çıkarılmıştır.

Led ışıklı asma tavan malzeme fiyatları: Tüm elektrik sistemi dahil, Cata marka led sistemi ve motoru kullanılacak şekilde yapılan led asma tavan malzeme ortalama fiyatıdır. Standart kabul edilen ve biz ustalar arasında 30’luk led tavan diye ölçülendirdiğimiz alçıpan led tavan sisteminin ise tüm malzemesi dahil ortalama fiyatı 55-60 TL’dir.

Spot zemin asma tavanlar.

Düz asma tavanlar.

Ters tavanlar.

Havuzlu asma tavanlar.

Işık bantları.

Metal asma tavan uygulamaları.

Karolaj asma tavanlar.

Taşyünü asma tavanlar.

Klipin asma tavanlar.

Panel 85 tavanlar.

30 x 30 metal asma tavanlar: Genellikle daire banyo ve wc tavanlarında kullanılan bu asma tavan malzemesinin metrekare birim fiyatı tüm aparat ve profilleri dahil 95 TL’ dir.

60 x 60 metal asma tavanlar.

Ahşap asma tavanlar.

Detay asma tavanlar.

Barrisol asma tavanlar. (Gergi Tavanlar)

asma tavan malzeme fiyatları
asma tavan malzeme fiyatları

Asma Tavan Fiyatlarını Olumsuz Etkileyecek Başlıca Sebepler

Yukarıda genel başlıklar halinde belirttiğimiz asma tavan çalışmaları, kendi içlerinde farklı malzemeler, tasarımlar ve kalitelerde uygulanabilmektedir. Yapılması istenilen tavan dekorasyonunda maliyet hesabı çıkarılırken fiyatları etkileyecek olan etkenleri aşağıda genel başlıklar halinde sıralamak istiyoruz.

İşin metrajı ve ölçüsü.

Asma tavan uygulamasında kullanılacak olan malzeme ve kalitesi.

Hangi asma tavan çalışmasının yapılacağı.

Asma tavan yapılacak yerin yüksekliği.

Asma tavan detayı veya farklı tasarımları.

Demir konstriksiyon veya alüminyum kargas seçimi.

İşin yeri ve uzaklığı.

İşin süresi.

alçıpan asma tavan resimleri ve fiyatları
alçıpan asma tavan resimleri ve fiyatları

Bu verdiğimiz asma tavan fiyatları güncel olup, işi etkileyecek olumlu veya olumsuz koşullara göre farklılıklar gösterebilir. Kesin ve net maliyet hesabı için 7/24 iletişim numaralarımızı arayabilir ve ücretsiz keşif, tasarım ve fiyatlandırma hizmetimizden faydalanabilirsiniz.


Farklı dekorasyon ve tadilat çalışmaları fiyatlarını öğrenmek için bakınız:

Boya badana fiyatları

Kartonpiyer fiyatları

Duvar kağıdı fiyatları

Mantolama fiyatları

Dekorasyon fiyatları

Ev tadilat fiyatları

Anahtar teslimi dekorasyon fiyatları

Alçı sıva fiyatları


İLGİLİ BAŞLIKLAR: Asma tavan fiyatları, alçıpan işçilik fiyatları, asma tavan işçilik fiyatları, alçıpan ustası fiyatları, alçıpan fiyatları, alçıpancı fiyatları, ankara asma tavan fiyatları, asma tavancı fiyatları, asma tavan dekorasyon fiyatları, kartonpiyer tavan fiyatları, tavan dekorasyonu fiyatları, asma tavan fiyatı, banyo tavan modelleri, banyolar için asma tavan maliyetleri, asmatavan fiyat, asma tavan maliyet hesaplaması, metre kare asma tavan birim fiyat hesaplama, işçilik tavan alçıpan,

10 Comments

One thought on “Asma Tavan Fiyatları

 1. Detaya girmeniz çok önemliydi ve çok aydınlatıcı bilgi verici bir hizmet olarak görüyorum çok teşekkür ediyorum işlerinizde başarılar iyi çalışmalar işiniz rast gelsin kolay gelsin

  1. Erdal bey çok teşekkür ederim efendim. Elimizden geldiğince bilgilenmenizi ve en iyi hizmetleri almanızı istiyoruz. Bunun için biz çok çalışıyoruz. Güzel dilekleriniz için bizde size çok teşekkür ederiz. saygılar sunuyoruz.

  2. Erdal bey araştırmasını yaptığınız detaylı bilgileri sizlere sunabildiysek ne mutlu bize. Güzel dilekleriniz ve yorumunuz için bizde sizlere teşekkür ederiz efendim. SAYGILAR SUNUYORUZ.

 2. Merhaba. Kolay gelsin. Asma tavanlarimizi ve boya badana işimizi gününde ve temiz bitirdiniz. Fakat biraz pahalı oldu. Olsun. Yinede herşey çok güzel oldu. Tüm çalışmalarınıza ve size teşekkür ediyoruz Cüneyt bey. A.E.O

 3. Gönülden tebrik ederim 👏🏻 İşinizi hakkıyla yaptığınıza inanıyorum. Gaziantep de asma tavan yapan firma ararken Web sitenizi inceleme fırsatı buldum ve aradığım herşey açık ve şeffaf bir şekilde Bilgi Sahibi oldum. Yaptığınız işi profesyonellikten de ötede gönülden yaptığınıza inanıyorum. İşiniz gücünüz rast gelsin hayrlı işler bol kazançlar dilerim. 🤝

  1. Sadi bey merhaba efendim. Güzel düşünceleriniz için teşekkür ederiz. Vermiş olduğumuz tadilat ve dekorasyon hizmetlerimizin yanı sıra, web sitemizdeki bilgilendirmelerimize de büyük önem veriyoruz. Daha iyi hizmetler sunabilmek adına biz çok çalışıyoruz.
   SAYGILAR SUNUYORUZ EFENDİM.

 4. Bu kadar kısa bir zamanda bu kadar güzel bir iş… Tebrik ediyorum tüm emek verenleri. Herşeyden önemlisi böyle saygılı ve efendi kişilerle çalıştığı için Cüneyt beye teşekkür ediyorum. Ahmet ustama ve Adnan ustamada. Ellerinize kollarınıza sağlık. Aldığınız tüm paralar helal hoş olsun. Bol ve bereketli kazançlar diliyorum.

  1. Ilgın hanım saygılar sunuyorum. Şevkli ve huzurlu bir çalışma ortamı sağladığınız için bizde sizlere teşekkür ediyoruz. Elimizden gelenin en iyisini ypmaya çalıştık. Memnun edebildiysek bizde mutluyuz o halde. Selam Olsun…

 5. Merhaba. İşinizin erbabısınız arkadaşlar. Tertemiz gelip tertemiz gittiniz. Sizleri çok sevdik. Tüm asma tavanlar evi tamamen güzelleştirdi. Bu kadarını tahmin etmiyordum. Herkese sizi tavsiye ediyorum. Her zaman başımın tacısınız. Saygılar ve sevgiler dekor delisi çalışanlarına.

  1. Serbülent bey bizde sizi tanıdığımız için mutluyuz. Evinizi yerleştirdikten sonra gelip video çekeceğiz asma tavan dekorasyonlarımızın. Web sitemizde yayınlayarak farklı tavan dekorasyonları arayışı içinde olan müşterilerimize ve misafirlerimize örnek bir model olarak sunacağız. Ellerinizden öperim. SAYGILAR VE SEVGİLER BİZDEN SİZE OLSUN…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir