Anahtar Teslim Düğün Salonu

Anahtar Teslim Düğün Salonu – DEKORDELİSİ MİMARLIK

Anahtar teslim düğün salonu tadilat ve dekorasyon hizmetlerimize devam ediyoruz. Almanya Köln’de 1000 m2’lik bir düğün salonu içinde fiyat teklifimizi sunuyoruz. Anahtar teslim düğün salonu fiyat teklifimizi mutlaka inceleyin. Merak ettiğiniz tüm düğün salonu tasarımları, imalatları ve fiyatları hakkında detaylı bilgiler edineceğinizi düşünüyoruz.

Yapmış olduğumuz onlarca anahtar teslim düğün salonu projemiz sonrasında kazanmış olduğumuz tecrübemizi sizerle paylaşıyoruz. Anahtar teslim düğün salonu hakkında internet üzerinde araştırma yapan ziyaretçilerimize faydalı olacağını düşündüğümüz anahtar teslim düğün salonu iş ve fiyat teklifimizi bu sayfamızda yayınlamayı uygun gördük. Aşağıda yapılacak işler ve birim fiyatlarını inceleyeceğinz teklifimiz hakkında daha detaylı bilgiler için iletişim numaralarımızı 7/24 arayabilirsiniz.

Düğün sezonunun bitmesine çok az bir zaman kaldığı bu günlerde, tadilat ve dekorasyon işlerine girmek isteyen değerli mekan işletmecileri hızlı bir şekilde araştırmalarına başlamış bulunmaktadır. Bu sebepten dolayı internet üzerinde yaptıkları araştırmalar sonucunda ulaşabildikleri bizim gibi tecrübeli anahtar teslim düğün salonu dekorasyon ve tadilat firmaları ile iletişime geçmektedirler. Bu sayfamızda, bu ve buna benzer araştırma yapan ziyaretçilerimize faydalı olacağına inandığımız iş ve fiyat bilgilerini paylaşmak istiyoruz.


Anahtar Teslim Düğün Salonu İş ve Fiyat Teklifimiz

Almanya/Köln/………………………/ adresinde bulunan iş yeri binasının anahtar teslim olmak üzere komple (malzeme + işçilik) taahhüt, yapılacak işler ve birim fiyat teklifidir.

Kullanılacak tüm markalar, malzemeler, ölçüler ve modellerin isimleri/cinsleri EK-1’de sunulmuştur. EK-1’de belirtilen markalara yüklenici tarafından riayet edilecektir.

TAAHHÜT: Tüm ekip, ekipman, el takımları, iş makineleri ve aparatları, tasarımlara uygun olarak her türlü malzeme imalatı ve temini, konaklama, yeme-içme- iaşe, işçi yevmiye ve maaşları yüklenici (taşeron) firmaya aittir. Çalışmaları öncesinde, esnasında ve garanti süresi dolana kadar ki tüm aksaklık, arıza, hasar ve kusurlardan tamamen yüklenici firma sorumludur. Taşeron firma belirtilen tüm işler için belirlenen tarihlerde işe başlamayı ve teslim etmeyi taahhüt eder. Her türlü sebepten dolayı kaynaklanacak olan gecikmelerden dolayı iş verenin tüm zararını yüklenici firma üstlenmeyi taahhüt eder.

İŞİN ADI: Anahtar Teslim Düğün Salonu Tadilat ve Dekorasyon İşleri

Yapılacak İmalat / Uygulama / İşler

1-) Yeni projenin uygulanabilmesi için, tavan ve duvarlarda yapılı bulunan tüm eski malzemelerin, tesisatların ve fazlalıklarının kırılması, sökülmesi, hafriyatlarının toplanması ve atılması. Hiç bir çıkma ve kullanılmış malzeme kullanılmayacaktır. Çıkarılan/sökülen kullanılabilecek malzemeler iş verene teslim edilecektir.

2-) İş veren tarafından istenilen (Ek 2’de) düğün salonu projesinin bire bir aynısının salona uyarlanarak tüm imalatların ve montajların yapılması.Modele uygun olarak bazı bölgelerde küçük ölçü oynamaları olabilir. Bu ve bunun gibi değişiklikler iş verenin onayı alındıktan sonra imal edilecektir.

3-) Projesine uygun olarak tüm havalandırma borulamalarının yapılması, motorlarının takılması, bacalarının yapılması, menfez ve kapaklarının takılması, elektrik tesisatlarının çekilerek çalışır halde tam ve eksiksiz olarak teslim edilmesi. Havalandırma projesi (Ek-3).

4-) Projesine uygun olarak klima sistem, borulama ve elektrik tesisatlarının çekilerek çalışır duruma getirilmesi. Klima projesi (Ek-4).

5-) Tüm elektrik tesisatının projesine uygun olarak, döşenmesi, şantiye panosunun yapılması, ana enerji hattının ana panoya bağlantısı, tüm elektrik sigortalar, prizler, anahtar ve düğmeler, led aydınlatmalar, spot aydınlatmalar, karargah (mutfak, banyo, wc, mescit, bebek odası, servis odası, koridorlar, dış aydınlatmalar, giriş aydınlatmalar, varsa çevre aydınlatmalar) tam ve eksiksiz olarak döşenecek, yapılacak ve çalışır halde teslim edilecek. Elektrik projesi (Ek-5).

6-) İş veren tarafından beğenilen ve istenilen (Ek-2)’deki düğün salonu modeli, projesine uygun olarak tüm havalandırma sistemi, elektrik tesisat, yangın sistemleri, ses sistemleri alt yapı döşeme işleri bittikten sonra asma tavan çalışmalarının yapılması. Asma tavan imalatları kaynak profil sistemi ile yapılacaktır.

7-) Yapılan asma tavan modelleri elektrik tesisat ve ses sistemi borulama ve kablolamalarının yapılması. Yapılan alçıpan asma tavanların komple derz bantlarının çekilmesi. Derz dolgu alçılarının çekilmesi ve alçı sıva işlerinin en az iki kat olmak üzere çekilerek tüm yüzeylerin yapılacak uygulama malzemelerine hazır hale getirilmesi.

😎 Tüm tavan boya badana, duvar kağıdı kaplama ve tavan süsleme ve dekorasyon işlerinin bitmesinin ardından led aydınlatmalarının, spot aydınlatmalarının, sahne aydınlatma sistemlerinin, ses sistemleri ve hoparlörlerinin takılması, havalandırma kapakları ve menfezlerinin montajlarının yapılması, sahne ve salon elektrikli aksesuarlarının tavanlara eksiksiz olarak takılması. Yapılan tüm imalatların tam ve eksiksiz olarak çalışır halde teslim edilmesi.

9-) Tüm duvarlara belirlenen duvar süsleme poliüretan malzemelerinin, sövelerinin ve kartonpiyerlerinin, alçı sıvalarının yapılarak, astarlarının vurulması, duvar kağıtlarının projeye uygun olarak döşenmesi.

10-) Tüm banyo, wc ve mutfak ıslak zeminleri ile istenilen tüm duvarlara beğenilen ve iş veren tarafından seçilen modelde ve ölçülerde fayans-seramiklerin yapılması. 8 adet klozetin takılması. 1 adet 3 lavabolu, 1 adet 2 lavabolu lavabo dolapların imalat ve montajlarının yapılması. Tüm pis ve temiz su alt/üst bağlantılarının yapılarak çalışır hale getirilmesi. Tüm bataryalar, çeşmeler, muslukların takılması ve çalışır hale getirilmesi. Tuvalet ve koridor tavanları 30×30 clipin asma tavanların yapılarak aydınlatma spotlarının takılması. Bayanlar lavabosuna bir adet makyaj masası yapılması.

11-) Koridor tavan ve ana giriş tavan ve duvarlarının iş verenin beğendiği ve istediği model ve tasarımlarda dekorasyonlarının tam ve eksiksiz olarak yapılması. (EK-6-7)

12-) Tüm mutfak, banyo, wc ve karargah odaları tavanlarına banyo asma tavanlarının (60×60 Clip-in) yapılması ve aydınlatma sistemlerinin döşenerek çalışır halde teslim edilmesi.

13-) Tüm salon iç kapılarının mobilya kapı olarak iş veren tarafından beğenilecek olan model ve renklerde imal edilmesi ve montajlarının yapılması. Kapı modelleri, renkleri ve ölçüleri (EK-8).

14-) Tüm banyo ve wc lere projesine uygun olarak banyo dolapları, lavabolar, bataryalar, vitrifiyeler, aynalar, klozetler, pisuvarlar, ana vanalar, çeşme ve muslukların eksiksiz olarak yapılması (EK-9).

15-) Mutfak ve servis odalarına belirlenen ve projesine uygun olarak mutfak dolapları ve tezgahlarının eksiksiz olarak imal edilerek montajlarının yapılması (EK-7).

16-) Mutfak, banyo, wc, servis odaları, lavabolar gibi projede var olan tüm mekanların, projeye uygun olarak her türlü su tesisatlarının eksiksiz olarak çekilerek vitrifiyelerinin montajlarının yapılması.

17-) Düğün salonu girişine belirlenecek olan kapı kemerleri yapılması ve aydınlatma sistemlerinin yapılması.

Ş A R T L A R: Projeye uygun olarak yapılacak olan her türlü  çalışma, kullanılacak olan her türlü malzemeler, imalatlar iş verenin onayı sonrası uygulanacak ve imal edilecektir. İş verenin onayının alınmadığı hiç bir imalat, malzeme veya çalışma yapılmayacaktır. İş / Çalışma esnasında doğabilecek her türlü aksaklık, arıza ve kusurlar için iş verenden ekstra ücret talep edilmeyecektir. Gerekli olan ekipman ve imalat ile malzemelerin hamaliyesi, ameliyesi, nakliyesi ve iaşeleri tamamen taşeron firmaya aittir. Çalışacak olan ekip, usta veya ekiplerin yol masrafları, geliş ve gidişleri iş verene aittir.

BAŞLANGIÇ TARİHİ: 

BİTİŞ TARİHİ:

İŞİN FİYATI: 450.000.- TL (Dörtyüzellibin Türk Lirası)

İŞİN ÖDEMESİ: 

EK 1 (Örnek Model)

düğün salonu dizayn1

Yukarıda sizlerle paylaşmış olduğumuz anahtar teslim düğün salonu iş ve fiyat teklifimiz günceldir. Alınmamış sadece teklifi vermiş olduğumuz teklif metnidir. Düğün salonu dekorasyonları konusunda daha fazla bilgilenmenizi istiyoruz. Umarız faydalı olabilmişizdir.

Bizden Teklif Alın, Kârlı Çıkın

[contact-form-7 id=”20862″ title=”İletişim formu 1″]


Şu sayfalarımızı da ziyaret ederek anahtar teslim düğün salonu fiyatları ve tasarımları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Düğün salonu dekorasyonları

Düğün salonu çalışmamız

Düğün salonu giriş kapıları

Düğün salonu nasıl yapılır

Nişan ve düğün salonları


düğün salonu fiyatları, anahtar teslim düğün salonu firmaları, düğün salonu yapmak istiyorum, komple düğün salonu yapım maliyetleri, düğün salonu yapsam ne kadara malolur

Related Posts

güncel-videolarımız-2023

Güncel Videolarımız

Dekordelisi ailesi olarak projelerimize ait videolar serimize devam ediyoruz. Sıklıkla çalışmalarımıza ait inşaat, tadilat ve

Antalyada-ultrlüks-villa-yapım-sözleşmesi

Ultralüks Villa İnşaatı Yapım Örnek Sözleşmesi

Antalya Döşemealtı’nda yapmış olduğumuz yeni anlaşmamıza ait sözleşmemizi inceleyin. Böylelikle, sizlerde yaptırmak istediğiniz lüks bir

Tarihi Binanın Restorasyonu

Oldukça eski ve yıpranmış olan tarihi binanın restorasyonu ve onarılmasına ilişkin vermiş olduğumuz fiyat teklifimizdir.

Your email address will not be published. Required fields are marked as *

Hemen Teklif Al.
Hemen teklif alın.
Merhaba! Bize WhatsApp Üzerinden Hızlı Şekilde Ulaşabilirsiniz.