Anahtar Teslim İnşaat, Tadilat, Dekorasyon Hizmetleri.

Muhteşem yaşam alanları yaratıyor ve yaşatıyoruz. Mimar kadromuz, profesyonel ekiplerimiz, modern ekipmanlarımız, 30 yıllık tecrübemiz ve dürüst iş ahlâkımızla sizlere bir telefon kadar yakınız. Bizimle kârdasınız.

İnşaat

Anahtar teslim betonarme ev & villa inşaatları.

Proje

Genel mimari proje dosyaları ve 3D hizmetleri.

Dekorasyon

Muhteşem yaşam alanları yaratıyor ve yaşatıyoruz.

Tadilat

Komple ev tadilatı, banyo ve mutfak yenileme.

Devam Eden Projelerimiz

Devam-eden-projeler-Van-Ultralüks-villa-dekorasyon

TASARIM & UYGULAMA

Ultralüks İç Dekorasyon

Van bölgesinde devam eden süperlüks villa tasarım ve dekorasyon projemizi inceleyin.

Devam-eden-projeler-Antalya-Ultralüks-villa-inşaat

PROJE & İNŞAAT

Ultralüks Villa İnşaat

Anahtar teslim olarak tüm mimarisini ve inşaat imalatını üstlendiğimiz projemizi inceleyin.

süperlüks-villanın-iç-ve-dış-dekorasyonu

TASARIM & UYGULAMA

Süperlüks Villa Yenileme

Yine Van bölgesinde ultralüksvilla konsept tasarım ve uygulama projemize ait bilgileri inceleyin.

Portfolio

REFERANSLAR

Herşey 1 telefonunuzla başlıyor

NASIL ÇALIŞIYORUZ

0850 495 0 552 >

Sabit telefonlarımızı arayarak, WhatsApp mesaj yazarak veya online iletişime geçerek hizmet almak için ilk adımı atın.

KEŞİF İSTE >

Uygun olduğunuz gün ve saatte bizden ücretsiz keşif talebinde bulunun. Uzman personelimiz hizmet sunmaya hazır.

TEKLİF AL >

Bizden hızlı, kolay ve ekonomik fiyat teklifi alın. Gerçek, güncel ve profesyonel hazırlanmış fiyat teklifimiz sizi mutlu edecek.

Play Video about dekor delisi logo 13

İstatistik

Mutlu müşteri 99%
HIZLI İLETİŞİM 99%
BAŞARI 98%

FARKIMIZI FARKEDİN

Dürüst iş ahlâk ve disiplinimizi, trend projelerimiz ve hızlı hizmetlerimizle birleştirdik. Sizlerin kaliteye, en uygun maliyetler ve huzurla kavuşması için büyük efor sarf ediyoruz. 

DAİMA YANINIZDAYIZ

2023 GÜNCEL

KEŞFET

2023 FİYATLAR >

Tüm malzeme ve işçilik güncel fiyatları burada. Merak ettiğiniz fiyat listelerini keşfedin.

2023 KATALOG >

İç ve dış dekorasyon ürün ve malzemelerine ait birçok model kataloğunu inceleyin.

2023 PROJELER >

2023 yılına damgasını vuran trend konut projeleri ve mimarileri burada. Farklı alternatifler.

Müşterilerimin güvenini kaybetmektense, para kaybetmeyi tercih ederim. (BOSCH)

Sıkça Sorulanlar

*Ankara Çankaya’dan sonra, Antalya Döşemealtı şubemizle de hizmetlerimize devam ediyoruz. Tüm şehirlerde faaliyet gösterip, hizmetlerimizi en iyi ve en ekonomik şekilde sunmanın gayreti içindeyiz.

Herşey iletişim numaralarımızıaramanızla başlıyor. Hızlı bir şekilde keşif hizmetimizi sunarak yerinde ölçülerimizi alıyoruz. Sizlerin tüm isteklerini yerinde dinliyoruz ve tecrübelerimizi ve deneyimlerimizi sizlerle paylaşıyoruz. Farklı alternarifler üretmeniz konusunda sizlere, trend mimari tasarımlar, modeller ve uygulamalar konusunda engin bilgilerimizi iletiyoruz. Tüm ölçülerimizi alıyor ve modellerimizi, malzemeleri ve markaları belirliyoruz. Hızlı bir şekilde yerinde fiyat teklifimizi orada sizlere sunuyoruz. Kabul ettiğiniz taktirde resmi sözleşmemizi hazırlıyoruz. Sözleşmemiz içerisinde tüm modeller, renkler ve markaları ayrı ayrı detayları ile birlikte yazıyoruz. Sizleri ofisimizde misafir ederek karşılıklı sözleşmemizi imzalıyoruz. Sonrasında iç mimarımız ile modelleri ve renkleri sizler belirliyorsunuz ve 3D çizimlerimizi hazırlamaya başlıyoruz. Hiç bir imalatı ve uygulamalayı sizin onayınızı almadan yapmıyor ve başlamıyoruz. 3D sunumlarımızla, yapılacak tüm işleri öncesinde bitmiş haliyle görüyorsunuz. Söz verdiğimiz tarihte işimize başlıyor, söz verdiğimiz tarihte işimizi tam ve eksiksiz olarak teslim ediyoruz.

İnşaat ve tadilat paket seçeneklerimizle oldukça ekonomik fiyatlarımızla hizmet sunmaya gayret gösterdik. Bunların yanı sıra 3-6-9-12 taksit imkânı sunuyoruz. Elden senetli olarak ödeyebileceğiniz bir çok hizmetimiz de mevcut. Biz sizler için elimizden geldiğince kolaylaştırmaya çalışıyoruz.

Dekordelisi olarak, hiçbir projemizde ön ödeme almıyoruz. Sözleşme imzalamamızı müteakip hızlı bir şekilde ön hazırlıklarımızı yapıyor ve tarihimizde işimize başlıyoruz. Hakediş usulü çalışarak, değerli müşterilerimizin huzurlu olmalarını istiyoruz. İş yaptıkça (yapılan işin tutarı kadar) belli aralıklarla ödeme talep ediyoruz. Projenin %25’ini her zaman, eksiksiz olarak iş teslimi sonrasına bırakıyoruz.

Tüm tasarımlar ve projeler, takip onay ve ruhsatlandırma aşamaları, nakliye-konaklama-ulaşım-iaşe masrafları,  imalatlar ve malzeme teminleri, tüm malzeme ve işçilikler dahil olmak üzere a’dan z’ye herşey. Eşyalarınızı getirerek yaşamaya başlayacağınız hali hazırda herşeyin yapıldığı imalatların tümünü kapsıyor. 

*Web sayfamız içerisinde 2023 güncel malzeme ve işçilik fiyatlarımızı sıklıkla güncellemeye çalışıyoruz. İlgili sayfamızdan takip edebilirsiniz. Fakat piyasanın maliyetleri sürekli etkilemesinden dolayı iletişim numaralarımızı arayarak en güncel fiyatları öğrenebilirsiniz.

*Hayır. Tek elden tüm imalat ve uygulamaları kendi ekip ve ekipmanlarımızla biz yapıyoruz. Biz, dışarı iş satan diğer firmalardan değiliz. Kendi alt yapımızda bulunan ve kendi branşlarında uzman olan personellerimizle çalışıyoruz. Bizden başkasıyla, her hangi bir konuda arayışa girmenize ihtiyaç bırakmıyoruz.

*Projemizi ve anlaşmamızı kapsayan tüm imalatlar ve uygulamalarda model, renk ve marka seçimlerini siz seçiyorsunuz. Örneğin fayansları, parkeleri, boya renklerini, iç ve dış kapıları, mutfak ve mobilya dolapları, pvc renk ve modellerini, asma tavan modellerini.

Unutmayın, biz sizin tüm isteklerini yerine getirmek için buradayız.

Hayır. Keşif hizmetimiz ücretsiz. Fakat, gün içinde çalışıyoruz projelerimizde. Mümkün olduğunca mesai saatleri bittiğinde keşif hizmetimizi sunuyoruz. Bu konuda göstermiş olduğunuz anlayış için şimdiden teşekkür ediyoruz.

Elbette. Bu tür yurtdışı projelerinde hizmet vermeyi, markalaşmak ve yurtdışı deneyimi kazanmak adına yapmayı istiyoruz. Resmi prosedürler, nakliye, konaklama giderleri çözüldüğü taktirde yurtiçi fiyatlarımızla yapabiliriz. Tüm alt yapımız, ekip ve ekipmanlarımızla birlikte yurtdışında hizmet vermeye hazırız.

Ortalama 140 m2 lik bir dairenin, anahtar teslim komple tadilatı ve yenilenmesi yaklaşık 30 gün sürüyor. Elbette yapılacak işlerin fazlalığı, ölçüleri, işin mesafesi, çalışma koşulları ve buna benzer sebepler iş günlerini etkileyebiliyor. Mimari tasarımlar ve fazla detaylı işçilik ve imalatlarda ise süreç daha da uzayabiliyor. 

Bu tamamen projeye, ruhsat alım süresine ve arazinin durumuna bağlı. Araziniz, proje detaylarınız ve ödemeleriniz standart kriterler dahilinde ise, 200 m2 lik dubleks bir betonarme villanın projelerinin çizilmesi, onaylatılması, ruhsatın alınması ve inşaatın tamamen bitirilmesi ortalama 180 ile 200 iş günüdür. 

Hayır. Satış mağazamız yok. Fakat bazı dekorasyon ürünlerini web sitemiz içerisinde paylaştık. Paylaşmış olduğumuz bu ürünler ile sizleri oldukça ekonomik fiyatlarla sunuyoruz. Konusunda uzman ve kaliteye önem veren, güvendiğimiz tedarikçilerle sizleri buluşturuyoruz. Biz bu satışlardan ayrıca komisyon kesinlikle talep etmiyoruz.

Hayır. Bunun önemli bir çok sebebi var. Komple bir ev tadilatında veya betonarme bir inşaatta yapılacak imalatlar ve işçilikler aşağı yukarı bellidir. Örneklerle ifade edecek olur isek; mutfak dolaplarının sadece işçiliği olmaz. Duşakabinin işçiliği olmaz. Kapıların, merdivenlerin ve buna benzer bir çok imalatın sadece işçiliği olmaz. İmalatını yapanın montajını yapmak zorunda olduğu işlerdir.  Bunlar tadilat işlerindendir. İnşaat işlerinde de bunlara eklenecek olan çok imalat vardır. Sadece işçilik olarak çalışmak için her detayın dikkatlice belirlenmesi gerekmektedir. Bizimle çalışmayı tercih ederseniz, malzemeleri sizlerin almasına gerek yok, çünkü bizler zaten en kaliteli malzemeleri ve markaları kullanıyoruz. Yine tüm renkleri ve modelleri sizlere seçtiriyoruz. Bizimle, zamanınız size ve sevdiklerinize kalıyor.

Select Your Style

Pre Define Colors

Custom Colors

Layout